Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan hogy valaki elalszik...

Van olyan hogy valaki elalszik teljesen szülés közben hosszú időre mert annyira fáradt? Mit csinálnak ilyenkor vele?

Figyelt kérdés
Ha például fel se tudják ébreszteni.
2019. aug. 29. 00:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen biztosan nincs! Majd ha szulsz, rajossz h lehetetlen.
2019. aug. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
A nagyobbik húgom pl. a szülés elejét teljesen végigaludta. Csak akkor ébredt már fel, amikor nagyon tágult.
2019. aug. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát aki ilyenkor képes elaludni... én már csak az izgalomtól se tudtam volna, a fájdalomról nem is beszélve.
2019. aug. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Hajnalra szültem meg, szülés után miután összevartak ki kellett volna vánszorognom lezuhanyozni, elájultam olyan rosszul voltam(max 1 percig voltam eszméletlen) mégis miután eltelt az aranyóra és eltoltak a szobámba hogy most pihenhetek egy pár órát, egyszerűen nem bírtam elaludni. Szerintem ebben a felfokozott állapotban lehetetlenség aludni, de ha tudsz is akkor nem sokat. Mondjuk nekem természetes úton született a pici, a császárosok nevében nem tudok nyilatkozni.
2019. aug. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
4es vagyok. Bocsi most olvastam még egyszer el a kérdést. Azt hittem szülés utánról van szó.
2019. aug. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan, aki elalszik


Nincs olyan, hogy nem tudják felkelteni.


Azvelején és közben is aludtam


De a fájásra ( igazira) " hót zicher", hogy mindenki felkel

2019. aug. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki úgy elalszik szülés közben, hogy nem ébred fel a fájásokra, és a dokik sem tudják felébreszteni, az meghalt.
2019. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elaltatták.

Magától tuti nem tudna csak úgy elaludni ébreszthetetlenül.

2019. aug. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap pörögtem, éjfélkor indult be a szülés, és 4-kor lett meg a kisfiam. Egyáltalán nem voltam álmos még utána sem. Délután három fele tudtam először szundikálni egy kicsit.

Amúgy meg annyira fájt, hogy azt képtelenség átaludni.

2019. aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
15ora vajudas utan (4perces fajasoktol merve) kaptam EDAt, akkor mar nem aludtam kb 30oraja, amint elmult a fajdalom, mar el is aludtam ugy 2-3ora hosszara, aztan a fajasokra ebredtem fel.
2019. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!