Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden órás kismamák hogy...

Minden órás kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Ki hogy bírja még?

Éreztek jeleket a szülésre? Mikorra várható a babátok?



#baba #szülés #kismama #minden órás
2019. aug. 31. 07:05
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember 9re vagyok kiirva.

Nem tudok aludni.

Par napja vannak joslofajasaim, ha csinalok valamit erosek, ha semmit se teszek, akkor minden ok, de pl ma akarom kimosni a fuggonyoket meg a franciaagy matracat is, kicsit megcsusztam az idovel :D

Ha leszamitjuk pluszban, h fajnak a csontjaim es sok a savam is, akkor teljesen jol vagyok, remelem megvarja a kislany a kiirt datumot! :)

2019. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Annyira irigyellek titeket! Imádtam az egész várandósságot mind a 4x, de a vége a legizgibb. Hogy mikor és hogyan indul be, hogy mennyi ideig fog tartani, hogy milyen lesz, hasonlít-e a tesóira, stb. 😍
2019. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok,29.re voltam kiírva.Hát nem jött ki az úrfi de úgy néz ki nem is akar.2100 a méhszáj :( .reménykedünk hogy ne indításos szülés legyen.Igazábol semmi jelét nem érzem még,de már nagyon nehéz,fulladok nem sokat tudok ez miatt aludni.reméljük azért a hétvégén meggondolja magát és kibújik.könnyű szülést nektek!
2019. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Én szeptember 5-re vagyok ki írva.

És aznap kellene mennem NST-re remélem addig ki bújik nem szeretném tovább vinni, igy is nehéz ahogy ti is írtátok. Viszket a hasam, recseg-ropog a medence csontom, én sem tudok aludni pár napja, savamat is kekszel nyomom le, de már az is kevés. Már elég lent van a hasam, a nyákdugó már hétfőn elment, elötejem is van. 😀 Eléggé izgi ez a pár nap, már a táskába is be van pakolva minden, már csak várunk a jelre. 🙂😀 39+3 hkm kislány lesz.🙂 Könnyű szülést mindenkinek. Kedves utolsó esetleg lehet kedden ki bújik a kis legény, állítólag hideg front jön. 🙂

2019. aug. 31. 17:15
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen a hidegfrontra várunk,bár eddig nem jött be.Sajnos még a nyákdugóm se ment el :( mindenesetre meglátjuk.Kitartás neked már nincs sok vissza.Utolsó voltam
2019. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
Hol fogtok szülni?
2019. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Debrecen kenézy. 🙂
2019. aug. 31. 18:22
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok, en is nagyon kivancsian varom, h indul be es h hasonlitani fog e a nagytesora?! Ez tenyleg az izgi resze :)

Amugy a fiam 40+4re erkezett, teljesen zart voltam szules napjaig es a nyakdugo elotte 3nappal ment el, szoval, nem lehet az apro jelekre adni :D

Viszont most meg a nyakdugo is a helyen van... Remelem, egy kipihent ejszaka utan indul be, nagyon szeretnek, alternativ modon szulni, de ahogy kozeledek fele, egyre jobban felek is tole.

Pecsen fogok szulni.

2019. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Második terhességem. Szeptember 3-ra voltam kiírva, de éjjel elfolyt egy minimális mennyiségű magzatvíz (tényleg csak pár ml), de meg is állt. A kórházban megerősítették, hogy tényleg magzatvíz volt, és befektettek. Ennek 11 órája. Azóta se fájások, se további magzatvíz folyás, semmi történés. Rettenetesen unom magam a kórházban, miközben a háromévesemre a nagymama vigyáz. Ráadásul ha 24 órán belül nem lesznek fájások, indítanak. Az előző szülésem fájásokkal indult, 5 percesekkel mentem be a kórházba és hat órával később meglett a baba. Az sokkal jobb volt, mint ez a tétlen várakozás.
2019. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Kitartást neked most már a célegyenesbe vagy.Ha lesz erőd ird meg ha megvan a baba.Én is ettől félek hogy be kell feküdni és indítanak.Kitartást és gyors könnyű szülést. ( én vagyok aki 29.re volt kiirva,a lusta úrfival)
2019. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!