Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák 38 hetesen jó ha 1...

Kismamák 38 hetesen jó ha 1 cm-re ki vagyok tágulva? Ma voltam orvosnál azt mondta minden órás vagyok, rendesen megijesztett!

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedned.38 hetesen már nyugodtan jöhet a baba.
2011. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ijedtél meg? Hisz már 38 hetes vagy, a babád biztos elég érett már.

Ha a doki azt mondta, akkor lehet tényleg szülsz hamarosan (bár szoktak tévedni, az 1 ujjnyi tágulással még ellehetsz egy ideig). Amúgy inkább legyen meg nemsokára a babád, nem úgy mint pl. nekem, amikor 41 hetesen még zárt voltam, és az istenért nem akart beindulni a szülés, és mindenféle rásegítéssel próbálták kicsalogatni a babámat (mert a magzatvíz már zavaros volt). A vége császár lett...

Úgyhogy hurrá, tágulsz, jön majd a baba! Ez a jó! Ennyi idő terhesen már ne aggódj, jöhet a baba!

2011. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia én tegnap voltam orvosnál és két ujjnyira vagyok nyitva de még mindig nem szülök :) pedig szerintem tegnap este óta a nyákdugó távozgat darabokban,én már nagyon várom,39hetes vagyok.(első baba)

Szerintem nem kell megijedned hiszen 38 hetesen nyugodtan szülhetsz már semmi baj nem lesz.

Könnyű szülést és egy kalappal!

2011. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, annyival is kevesebb vajúdás vár rád. Én mindig azon szurkoltam, bár a végén elkelzdenék kinyílni. Az első babámmal nem volt szerencsém, vele jó sokat szenvedtem, a másodikkal már a 36. héten bő ujjnyira nyitva voltam, a kiírt nap után egy nappa született, összesen két óra alatt.
2011. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sógornöm kb a 38 héttöl 2cm-re nyitva volt és 41-42 hetesen szült...
2011. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nem soká célba értek. Betöltött 37. héttől nyugodtan érkezhet a babó! 3.babát váró 24 hetes
2011. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatásokat holnap újra megyek dokihoz,lehet már a hétvégén babázok!
2011. nov. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!