Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után normális a fokozot...

Szülés után normális a fokozott izzadás?

Figyelt kérdés
9 hete szültem,és még mindig ömlik rólam a viz.Persze tudom meleg van nagyon stb...de régen sosem izzadtam ennyire kánikulában sem.Borzasztóan zavar,állandóan "büdösnek"érzem magam.Van esetleg rá valami megoldás?Stiftet és hintőport használok. Köszi.
2010. júl. 14. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez velem is így volt, sokkal könnyebben leizzadok és télen sem fázom annyira mint szülés előtt, pedig már 2 éves a kisfiam, pontosan nem tudom mitől lehet, de gondolom a megváltozott hormonháztartásnak szerepe van benne. Nincs mit csinálni vele, a szagtalanításon és gyakori fürdésen kívül.
2010. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez idővel elmúlik, de legalábbis csökken.

Nekem az első gyerekem után volt nagyon erős (jól érzed, hogy nem a melegtől van, akkor ősz volt), a második után már kevésbé. Ha jól emlékszem néhány hónapos lehetett a babám, amikor alább hagyott. Sajnos tenni nincs mit, én gyakran éjjel vizes hálóingre ébredtem. Gyakran kell zuhanyozni, az két perc alatt meg van, és akkor komfortosabbnak érzed majd...

Jó babázást! :o)

2010. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. júl. 14. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Basszus visszaemlékszem én is úgy izzadtam mint egy disznó. Kentem magam folyamatosan és úúútáltam az egészet. A hormonok játszanak ilyenkor az emberrel. Ez pár hónapig tartott, de míg szoptattam -19 hó- addig minden gyereksírásnál kiizzadtam vagy 1 l folyadékot. Persze egy grammot nem fogytam.
2010. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, nyolc hónapja szültem, én is nagyon izzadok azóta, ami a legcikibb, hogy az arcom is izzad, ha beszélgetek valakivel, érzem, hogy folyik az arcomon az izzadság, ami elég gusztustalan lehet, borzasztóan szégyellem, de nem tudok vele mit kezdeni:-((
2010. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem vagyok ezzel egyedül,már azt hittem valami bajom van.Elég kellemetlen,de nem tud az ember mit kezdeni vele :-(
2010. júl. 15. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem, az első 4 hét iszonyú volt, rettentően izzadtam. A terhesség alatt nem vizesedtem, de szülés után már a kórházban nagyon látszott a lábamon, és ez 4 hét alatt ment le rólam. Sajnos azóta én is észrevettem hogy jobban izzadok mint szülés/terhesség előtt. :( Azt hallottam,hogy ez így is marad, a "régi állapot" sose tér vissza. :(
2010. júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!