Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet a szülés jele? Lent

Lehet a szülés jele? Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok Csajok!

37. hétben vagyunk, pár napja esténként nagyon rossz már aludni. Állandóan arra kelek hogy keményedik a pocak.

Magnosolv-ot iszom az orvos javaslatára mert visszafogón voltam pár hete és mondta folytassam a magnéziumot.

Csak ez a haskeményedés zavar kicsit, normális? (Első baba lesz, bocsi a kérdés miatt:D)

Ma hajnalba éreztem kicsit fájt a hasam alja, de tudtam aludni és csak egy minimális időre a keményedés mellett aztán enyhült és elmúlt.

Amikor kimegyek mosdóba, mindig találok valami minimális folyást a papíron de a napokba egyre többet amolyan “takony” szerűséget de ezt is már pár hete tapasztalom azelőtt csak tojásfehérjés volt /sokkal vizesebb, most sűrűbb de ugyanakkora minimális mennyiség/.


Volt valakinek ilyesmi? Ha igen, mikorra szült meg?


Köszi a választ Nektek!



2019. szept. 10. 06:51
 1/9 anonim válasza:

Szia.

A "takony" szerű dolog, lehet a nyákdugó is. Nekem a lányomnál kba 37.héttől kezdett el darabokban távozni.

Valószínűleg a tested már készül a szülésre, emiatt vannak a pocak keményedések/jóslófájások.

Nekem a 37.héttől már nem is ajánlottak direkt magnéziumot.

Nem akarok hülyeséget mondani, azt hiszem málnalevél teát kellett innom, azt hazudták, az segít majd a tágulás miatt. Nálam nem így volt 😂😂

Nagyon szorítok neked. Kitartást. Hamarabb elmegy ez a pár nap/hét, mint amennyire messzinek tűnik.

Ha jönnek az igazi fájások, azt úgyis megérzed. Teljesen más, mint a jósló. A magzatvíz elfolyását szintén észre fogod venni.

😊

2019. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod, megnyugtattál! ☺️ Már annyira ráparáztam, főleg azóta amióta visszatartón voltam a kórházba és kissé félek már hogy mikor kell menni vissza, melyik számít tényleges fájásnak stb.

Édesanyukámék a héten jönnek haza, remélem megtudjuk várni még “egyben” őket 😀 Csak már minden apróbb nem megszokott jelnél felkapom a fejem hogy ez az -e?

2019. szept. 10. 07:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 37.hétben járok, már a 2.babóval.

Én sem bírok aludni, sehogy sem kényelmes már. Nekem is vannak ilyen jóslók, már vagy 2-3 hete. Az igazi fájások egyre erősebbek lesznek és azok nem múlnak majd el. Rendszeresen jönnek majd. Ott nem tudsz majd sétálni, erősek lesznek.

A szülést én sem tudom megtippelni, én is várom már. Az első babámmal megrepedt a burok és ott nem voltak joslóim.

2019. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármikor szülhetsz, ezek a tünetek teljesen természetesek. Tudom, nehéz a várakozás, de nem lehet pontosan megjósolni, hogy 1 hét múlva vagy 3 hét múlva szülsz.
2019. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Na mi a helyzet azóta?? 🤞
2019. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést még egyben vagyunk 😁 1 hetem van még a kiírt napjáig
2019. szept. 18. 07:53
 7/9 anonim válasza:

Na akkor már tényleg nem sok van. Kitartást, és könnyű szülést.


Így utólag ugye, milyen hamar elment ez a 9 hónap?? ☹️😄

2019. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még csak most volt a kezemben az első pozitív teszt...😪😪😪 Hihetetlen hogy telik az idő. Nem gondoltam volna hogy ilyen hamar elfog telni😳 Te mikor szültél vagy mikor fogsz??☺️
2019. szept. 18. 18:21
 9/9 anonim válasza:
Nekem van egy 2 éves lányom már, és most várjuk a tesót, akivel még a 10.hétben vagyunk 😊
2019. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!