Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan ez normalis?

Szules utan ez normalis?

Figyelt kérdés

3napja szultem ,gatmetszes volt meg nem neztem meg ott hogy milyen de a csiklomat neztem es az egyik sokkal nagyobb/hosszabb mint a masik , majdnem a fele.. es nem bevan dagadva

Ez normalis? Igy marad?



2019. szept. 5. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a kisajakról akartál írni???
2019. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csiklód csak 1 van.
2019. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De igen,bocsi meg nem vagyok a toppon fejbe
2019. szept. 5. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, megszültél egy kb. 3 kilós gyereket egy alapjáraton pár centis nyíláson át. Vannak ott cifrabb dolgok is, mint egy megduzzadt kisajak. Majd pár hét múlva ha még mindig olyan, kérdezd meg a dokidat, de mit szeretnél 3 nappal szülés után?
2019. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, hogy így marad, én határozottan éreztem, ahogy próbált tágítani a szülésznő, a kisajkaimnál és a csiklómnál is ott volt a keze. Előfordulhat, hogy emiatt megnyúlt neked. Tizenéves koromra vettem észre én is, hogy az egyik hosszabb a másik rövidebb. De semmiben sem befolyasol
2019. szept. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!