Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes 1 napos vagyok, és...

Tyimi96 kérdése:

37 hetes 1 napos vagyok, és minden nap van valamilyen szinten joslo falyasom, mikor milyen,1 ujnyi nyilas van. Esélyem van rá hogy közbe meg ki nyit míg szülők?

Figyelt kérdés
Nyom, fáj, közbe ugye derekbol is,szekrekedes van nagyon durván de a baba mozog sokat meg kaja után sokat csuklik.

2019. szept. 22. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A kutyafáLYát, ez nem semmi fáLYás. Ha fály, de nem jön a magzatvíz, vagy nincsenek ötpercenként összehúzódások, akkor hiába fáLY, az még nem lesz szülés :)
2019. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. szept. 22. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

,,Esélyem van rá hogy közbe meg ki nyit mig szülök"

Ezt a kérdést nem értem sajnos

2019. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Az egy ujnyi nyilas is megér egy misét. Nekem ettől a helyesírástól lettek fáJásaim.
2019. szept. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Remélem azt az egy ujnyi nyilast nem te állapitottad meg magadnak. Amúgy elég esélyes hogy nyitott méhszájjal szülj.😰😰😰😰😰
2019. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hmm érdekes kérdés. Érdekes,hogy ez egy normális kérdés akart lenni...gondolom.

A székrekedésnek köze van a csukláshoz is? Annyira összevissza ez a kérdés,hogy tényleg nem tudni mit akartál valójában ezzel.

Esélyed van e rá,hogy szülés közben kinyit? Hát..van esély.Elég sok...különben nen szülsz meg természetes úton.

De tényleg...te állapítottad ezt meg? Mert ga nem,akkor a doki valószínű felvilágosított

2019. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jézusom tudok helyesen írni 😂 csak itt nem szoktam.

1 székrekedés közbe görcsöl....

2 doki állapította meg

3 esélyes hogy amíg be indul a vajúdás addig még tágulók?????

Így érthető remélem 👌

2019. szept. 22. 20:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja és van méh osszehuzodadom is.... Naponta most már
2019. szept. 22. 20:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, ha naponta van, az már rendszeres. Ha a naponta helyett 10 percenként vannak, akkor lehet menni a kórházba.


Írni meg vagy tud az ember vagy nem.

2019. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mobilon nem pötyökög folyton.

Köszönöm

2019. szept. 22. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!