Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvédelemmel szültem, nem...

Gátvédelemmel szültem, nem volt vágás se varrás, de a hüvelynél a nyílás mennyire fog visszamenni? Mert olyan nyúllott lett.

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Mennyi idő telt el?


Nekem következő héten már ugyanolyan volt látványra


6 hét múlva a szex kicsit nyögve nyelős ( száraz és szűk( ??) voltam)

Most 14 hete

Újra van nedvesség

Ugyanolyan férjem szerint

( nekem ha lehet szt mondani, akkor jobb.. Jobban érzem, hamarabb is van orgazmusom)

2018. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gátvédelemmel szültem én is az elsőt,nekem kb 12-15hét volt mire mindem helyreállt.
2018. okt. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gátvédelemmel szültem, kb 4 hét volt mire érzésre helyrállt, 6 hét után a doki is rábólintott és a férjemmel tettünk is egy próbát. Azon kívül, hogy kicsit száraz volt azt mondta ugyanolyan, csak talán egy kicsit szűkebb. 8 hét után azt mondta a nedvesség is helyreállt. Fájni sosem fájt (a szex) és a kinézetére sem érkezett panasz.
2018. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!