Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon keresnèk olyan...

Miskolcon keresnèk olyan nőgyógyászt, aki TUTI, hogy vállal még szülést. Tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Dr. Rencsi Márta és tudommal Dr. Leskó Róbert sem vállal már.

A válaszokat előre is köszönöm! :-)



2019. szept. 28. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik kórházban? Megyei vagy az Sztk?
2019. okt. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban a Megyeibe :-)
2019. okt. 8. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha mégis semmelweis akkor nyugodt szívvel Gubás Pétert ajánlom. Most szültem egy hete, ha tehetném újból őt választanám. Mindig ott volt mellettem, segített sokat. Iszonyat rendes ember. Imádtam vele végig vinni a terhességem és a szülésem! :) ❤️ Amíg bent voltunk mindennap látogatott minket, úgyhogy ha lesz még egy babám tuti Petit fogadom fel újra
2019. okt. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nagyon köszönöm a válaszod! :-) Megkérdezhetem, hogy árban "milyen" ez a doki?

Sajnos páran már elhajtottak azzal a dumával hogy 12. héttől vállalnak el kismamákat, én meg már 18 hetes vagyok.

Dr. Leskó Róbertet is ajánlotta egyik ismerősöm, nagyon megszerettem, de sajnos mondta, hogy már nem vállal szülést, ezért kénytelen vagyok másik dokit keresni.

2019. okt. 10. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Írok üzit :)
2019. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!