Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismer valaki megbízható jó...

Ismer valaki megbízható jó nőgyógyászt Miskolcon?

Figyelt kérdés
Sziaszok, túl vagyok egy elhalt terhesség miatti megszakításon. Sajnos eddig nem sikerült megbízható nőgyógyáazt találnom. Tudnátok segíteni? Nem baj, ha magánrendelés, csak jó szakember legyen, szeretnénk egy másik babát. Dr Sikó és Szalmási kizárva.
2017. jan. 3. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Évekkel ezelőtt szültem Miskolcon,akkor végig Dr. Hajas Sándor volt az orvosom,mind2lányom nála született,nagyon elégedett voltam vele!Ajánlottam 2barátnőmnek is,megköszönték mindketten :) szereti a penzt az biztos de nekem egyetlen rossz szavam nem lehet rá.Nem tudom hogy most is olyan lelkiismeretes e mint akkor volt,keresd fel :)
2017. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!