Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után van aki nem...

Császár után van aki nem várta ki a 6 hetet az együttléttel?

Figyelt kérdés
Mennyit vártatok ? Lett valami szövődmény?

2019. okt. 9. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem lehet kivárni?
2019. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
5 hetesen mentem kontrollra bizonyos okok miatt. Azt mondta az orvos, hogy minden oké nem kell tovább várni. Hát...az az éjszaka álmomban se jöjjön elő. Száraz voltam, fájt félig ment csak be. Kívántam nagyon a páromat,de a testem jelzett, hogy még ne.Nyilván abba hagytuk. Minden héten egyszer megpróbáltuk, hogy hátha. 8. héten tudtam úgy elengedni magam, hogy sikerült a dolog,de nem tudtam élvezni. Picit kellemetlen volt. Kb. 3-4 hónap volt mire ugyanolyan lett,mint terhesség előtt. Én azt mondom, hogy várjatok. Nem véletlenül van az a 6 hét,az tényleg a minimum idő. Ki lehet bírni.
2019. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én kivártam, de utána is kellemetlen volt. Kb 3-4 hónapos volt a kisfiunk amikor újra a régi lett a helyzet.
2019. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Négy császárom volt.Egyszer sem vártuk ki a 6 hetet,utolsonal 3 hétig birtuk ki..szerencsére nem volt semmi következménye egyszersem.
2019. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
A második születése után 3 héttel kórházba került, kérdéses volt, hogy túléli-e. Pont nem azzal foglalkoztam, hogy mit szabad és mit nem, szükségem volt a férjemre. Nem volt semmi gond, én élveztem mind a 2 után azonnal.
2019. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Attól mert a babát nem hüvelyi úton szüli meg a nő, attól a tisztulás ugyanúgy végbemegy. Én nem kockáztatnék. Nem hiszem, hogy azt a 6 hetet nem lehet kivárni. A nő saját egészsége a szempont és utána ha minden oké lehet repeszteni...
2019. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kb 5 hetesen voltunk együtt mindháromszor a férjemmel. Elsőre olyan volt mindig, mintha újra szűz lennék, de amúgy nem volt semmi gond soha. :)
2019. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, mit értesz együttlét alatt...a hüvelyi behatolással megvártuk az orvosi kontrollt. Addig meg volt egyéb. ;)
2019. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Két hónapig örültem, h élek.
2019. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fel nézek azokra, akik császár után még ki se tudták várni a 6 hetet. Élni nem volt kedvem, nem hogy arra gondolják.
2019. okt. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!