Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40es pulzussal altatás veszély...

40es pulzussal altatás veszélyes lehet szülésnél? Ritkább a természetes szülés?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
40-es pulzus nem csak altatásnál veszélyes, a puszta létezéshez is kevés.
2019. okt. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én így születtem.
2019. okt. 12. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Újszülött 40-es pulzussal intenzív ellátást igényel. Az ő pulzusuk 130-as átlag körül van.
2019. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Remélem legalább sportolsz valami jó kis állóképességit, mert Lance Armstrongnak volt 40 körül a nyugalmi pulzusa...

Barátnőm 7 évesen peacemakert kapott, mert alacsony volt a pulzusa. Legutóbb mikor cserélték, 25ös pulzussal került be. Előbb merült neki, mint ki volt számolva. Of course altatták.

2019. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az altatás jó, nem veszélyes, csak minden elsötétül és kész. Engem kétszer altattak eddig. Altatásba nagyon ritkán halnak bele szerencsére, egyébként meg ha lehet választani, hogy belehalok az altatásba vagy rákosan szenvedek hónapokat, éveket simán az előbbit választanám így nincs fèlnivalód.
2019. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!