Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült császármetszés után...

Ki szült császármetszés után természetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok🙂


5 évvel ezelött császármetszéssel hoztam világra a kislányomat, és most úton az öcsi,de nem tudom hogy be merjem e vállalni a természetes szülést... Beszéltem már egy nőgyógyász ismerőssel ő azt mondta hogy meg lehet próbálni de benne van a pakliban hogy a császár utáni heg a vajúdás alatt szétrepedhet. Ahol szülni fogok ott azt mondja az orvos hogy mivel már 5 év eltelt ezért szülhetek természetesen, de nagyon félek ettöl a hegrepedéstől,úgyhogy tapasztalatokra lennék kíváncsi.

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. aug. 27. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szültem kétszer. Az első pedig nem egyszerű eset volt. 18 óra alatt, oxitocinnal 36 hetes, 3,5 kg-os halott babát. Nem vált szét a heg, semmi gond nem volt. Majd másodszor, rá 1,5 évre újra simán szültem, a legkisebb fiamat.
2019. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom 😔 és mennyi idő telt el a császár és a természetes szülés közt?

31+4 kismama vagyok. 13-ára van időpontom megint a kórházban, azt mondták hogy addig dönthetek hogy mit szeretnék.

2019. aug. 27. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia 2018 Januárjában a lányomat császárral hoztam a világra,5 nappal ezelőtt a 2 ik lányomat pedig természetes utón 14 óra alatt.Nem volt semmi komplikácio és a hegem is nagyon jól birta pedig 19 hónap van a 2 baba között.
2019. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na eddig egész pozitív a dolog 🙂 gratulálok a babához🙂
2019. aug. 27. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Sógornőm múlt héten szült két császár után most természetes úton. 3 éves a kisebbik.
2019. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sok idő telt el a császár után, 8,5 év, majd pontosan 10 év.
2019. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csajok

Akkor ezek szerint nincs ok aggodalomra 😁 a szüléstől nem félek,inkább ettől a heg repedős komplikációtól. De akkor ezek szerint működhet. Sajnos pánik beteg vagyok és ez még rátesz az aggodalmamra, de nost mintha a válaszaitok megbátorítottak volna🙂 Nagyon köszönöm nektek.

2019. aug. 27. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
13 hónap van a nagyok között, vbac baba a második. 😊
2019. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
13 hónap különbség és akkor gondolom az első császár volt nállad is és a második természetes úton? Bátor vagy😁 én 5 év elteltével is be vagyok tojva a heg miatt, de a kommentektől valahogy bátrabb lettem 💪💪💪 akkor ennek hogy ott a heg szétnyílhat nagyon csekély esélye van?!
2019. aug. 28. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!