Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap óta néha néha görcsök....

Tegnap óta néha néha görcsök. Járt így valaki? Mikor lett belőle szülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem azt várom, hogy megmondja valaki mikor szülök, tapasztalatokra vagyok kiváncsi!

Tegnap este összebújtunk a férjemmel, ittam egy deci bort. Együttlét után éjjel görcsökre keltem. Bal oldalról indult aztán ment át a másik oldalamra is. Körbe fájdogált a hasam és a derekam. Volt pár fájás aztan elmúlt. Hajnalba újra. Most megint semmi ... épp ma vagyok 40hetes !



2019. okt. 13. 09:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyfolytába wcznem is kell ...
2019. okt. 13. 10:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát innen már nem sokáig húzod. De nem a görcsök alapján, hanem mert 40 hetes vagy.
2019. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglett a baba? ☺️
2019. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem ... 😔😩 nagyon nagyon varom. Jelenleg semmi bajom, semmit sem erzek 😞
2019. okt. 15. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!