Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindult a szülés? 7-8 perces...

Beindult a szülés? 7-8 perces erős görcsök több mint egy órája?

Figyelt kérdés
Napok óta éjszaka görcsölök viszont ma már 4 órája folyamatosan de kibirhatóak voltak így azt hittem jóslók, egy órája kezdtem mérni kíváncsiságból, rendszeres 7-8 percenként jelentkeznek olyan erős menstruációhoz hasonlítható görcseim amiket még azt mondom hogy kibirhatóak de aludni már nem tudok tőlük annyira azért fájnak már. KB 30-40mp számoltam egy fájásra. Nem tudom eldönteni hogy vaklárma vagy ébresszem a párom. Segítsetek köszi
2018. dec. 26. 00:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyébként pont kiirt napon vagyok elfelejtettem oda írni
2018. dec. 26. 00:13
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem induljatok a kórházba. Könnyű szülést!
2018. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Meleg (de nem forró) zuhany, hosszan a derekadra és a hasadra! Ha elmúlik, jósló, ha erősödik, vajúdsz. 😊 Drukkolok!
2018. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most volt olyan ami 10 percre jött de több is talán 3 jött 6 percre, volt köztük 1 vagy 2 gyengébb a legutolsó elég erős volt, de az átlag meg mindig a 7-8perc a baba mozog közöttük nem tudom számít e, valamelyik görcs mozgásra erősödik
2018. dec. 26. 01:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagylányom nekem végigmozogta a vajúdást. 😄
2018. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most 6-7percesek szerintem megfogadom a meleg vizes tanácsot meglátjuk ha utána se múlik akkor be nézünk a kórházba max haza küldenek, bár reméltem hogy holnap estig kihuzzuk így a karácsony miatt párom anyja lejott 3 napra hozzánk elég vidékről és holnap visszük (vinnénk) haza mert dolgoznia kell úgy hogy hátha csak jóslók, bár ahhoz meg elég régóta tart úgy hogy pici bébi időzített ha most jönne. Írok a fejleményekről.
2018. dec. 26. 01:33
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Kerdezo, jol vagy?

Remelem, mar meg is olelhetted a babadat - o a legszebb karacsonyi ajandek!

2018. dec. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen krédező be indult szülés,hamar meg szülsz
2018. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj majd mi lett veletek! Konnyu szulest, sok egeszseget.
2018. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg születtünk hát a fájások a kocsiba elmúltak elvileg áll vajúdás volt viszont nem is baj mert így megvizsgaltak és kiderult hogy a baba sajnos bele kakilt a vízbe így kaptam ezt a tablettát hüvelybe attól lettek rendes fájások de viszont surgettek a rendes szülést nem csaszaroznak míg a baba szivhangja jó volt így reggel 6 orasi inditassal 11:45kor 4cm es tagulassal született meg a kisfiam úgy hogy még nem lehet velem etetés re hozzák csak amíg nem tudom ellatni mert repedtwm vágtak is ülni állni nem tudok nagyon rossz szülés volt csak gázt kaptam meg pánik rohamot hogy alig tagultam már nyomtunk de nagyon jött a baba (úgy Híg etetesnel bendzsu vagyok elalszik egyből rajtam és nemtom felkelteni majd csak bele jövünk ) úgy hogy köszönöm a válaszokat várjuk a gyógyulást és hogy mehessunk haza. Babám egyébként így is egészséges 3250g 52cm :)
2018. dec. 26. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!