Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet a szülés jele?...

Ez lehet a szülés jele? Combomba ki sugárzó fájdalom hasam be keményedik 8-10 percenként de nem görcsök. Meg úgy érzem mintha szivárogna valami.

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen!
2014. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi idő mire be indul rendesen?
2014. nov. 19. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem görcseim voltak, hanem keményedések jelentették a fájásokat. Ha 10 percesek, akkor még várhatsz picit. Zuhanyozz le szépen, készülődj. Lehet, hogy meg is repedt a burok. Ha felülről repedt, akkor csak szivároghat a víz, mert ugye a baba fejénél tartja magát a burok. Nekem a 10 perces fájásoktól számítva 5 óra múlva lett meg a baba, de ugye mindenki más ütemben tágul. Lehet vérzés is, az a tágulás jele. Hány hetes vagy?
2014. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
38+5 biztosan honét tudhatom,hogy folyás vagy magzatvíz szivárog?
2014. nov. 19. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztosat csak a doki tudna mondani. Sajnos nem lehet tudni. Nekem már napokkal a szülés előtt szivárgott. A doki nem vizsgált meg, csak legyintett, hogy biztos erősebb folyás, aztán egyszer csak kidurrant a burok. Rendeződtek már a fájások? Hány percesek?
2014. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak keményedés van 3 perc de van olyan is, hogy 15 perc.
2014. nov. 19. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem menj be a kh-ba,max hazaküldenek,vagy azt mondják már nincs sok hátra!
2014. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nincs orvosom és ha be meggyek mindenképp bent tartanak és nem szívesen lennék bent napokig feleslegesen mert van itthon már 2 gyerekem.
2014. nov. 19. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Senki nem fog benn tartani, ha nincs itt az idő. Nálunk pattintják ki a nőket még 10 perces fájásoknál is. Kivétel, ha elfolyt a magzatvíz. Ha meg úgy is szülsz pár órán belül, akkor be kell menned. Mi az, hogy nem tudod kire hagyni a gyerekeket? Hogy fogsz szülni, ha ez csak jósló esetleg?
2014. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Itt nálunk az a rendszer van ha egyszer be mész akkor fel vesznek osztályra addig hozzád se nyúlnak ha fel vettek akkor meg kötelező 3 napos megfigyelés van. Van kire hagynom őket csak még nem muszáj nem szeretnék távol leni tőlük.
2014. nov. 19. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!