Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen messze érdemes kórházat...

Milyen messze érdemes kórházat választani ahol szülni szerenék?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy kórházat, ami nagyjából egy órára van tőlünk. Szoktak ilyen távolságban kórházat választani? Van valami kritérium? Nekem fontos lenne, mivel ez a kórház szimpatikusabb, mint amit a magán doki ajánlott.

2019. okt. 17. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szabadon választhatsz.
2019. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
* most látom,ha nincs forgalom akkor csak 30-35 perc
2019. okt. 17. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Mi falun lakunk, kB 40 perc volt a kórház. Nyilván nem a legkényelmesebb kocsikázni, ha beindult a szülés, de kibírható
2019. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Nos, azt azért érdemes figyelembe venni, hogy:

-ha nem tartozol a körzetbe, a kórház nem köteles fogadni

-ami azt jelenti, higy simán elküldhetnek, ha a szülésed nem eléggé előrehaladott, amikor megjelensz

-a mentő a legközelebbi kórházba szállít be probléma eseten, nem pedig abba, amit te kiválasztasz

2019. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha fogadsz orvost, nyugodtan szülhetsz ott.

A hátránya az lehet, hogy bár a szülések általában nem zajlanak le 1-2 óra alatt, azért nem érdemes az utolsó percig halogatni az indulást. Így vagy hosszabb időt töltesz a kórházban, vagy sűrűbb fájásokkal kell autóznod egy órát, ami nagyon kellemetlen tud lenni.

Egyébként ez a távolság még elfogadható, ha tényleg annyira tetszik a kórház. Sokat számít, ha olyan helyen szülsz, ahol biztonságban érzed magad.

2019. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen tavolsagra volt a korhaz. Esetlen nem lesz olyan jo ha a vege fele ket naponta mesz ctgre.
2019. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha beirja a doki a kiskonyvedbe, akkor elvisz a mento is.
2019. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egy óra 15 perc forgalom nélkül, másfél óra forgalomban. 8-9 perces fájásokkal indultunk el, 5 percesekkel érkeztünk meg, minden rendben volt. Ha az tetszik, nyugodtan válaszd. Vidéken ennél sokkal nagyobb távolságok is vannak.
2019. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy órára volt durván, forgalom nélkül annyi se.

Monor - Bp. Sote 1

Fogadott dokim volt.

38. héten császár lett a 38. hetes uh után azonnal így nekünk a végén nem osztott nem szorzott a dolog mert pont bent voltam a vizsgálat miatt.

De paráztam a távolság miatt.

2019. okt. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod hogy ha nem körzetes csak akkor szülhetsz ott ha ott van fogadott orvosod? Különben nem kötelesek ellátni.
2019. okt. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!