Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárhoz kitől...

Programozott császárhoz kitől kell időpontot kérni, hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok,36 hetes kismama vagyok és valószínűleg császáros leszek (csípőprobléma miatt).

Fogadott orvosom nincs és a nőgyógyásztól nem kaptam már időpontot hozzá. November 20-ra vagyok kiírva de nem kell a szüleszeten ahol szülni fogok szólni hogy hé, nekem programozott császárom lesz? Nem hinném hogy csak 20.án felsétálok a szülészetre hogy jöttem császárra,vagy mégis?

Még annyi esetleg hogy CTG-re adott a nődoki időpontot nov 7re. Esetleg ott kell szolnom? Vagy ki írja rá a papíromra hogy császár? Segítsetek légyszi



2019. okt. 21. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nagyon valószínűnek tartom, hogy szólnod kellene előre, de ez korházonként eltérő, hívd fel őket és kérdezd meg a szülészeti osztályon, hogy náluk mi a szokás. Mivel programozott császár, már most is kaphatsz egy időpontot.
2019. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A CTG után jó esetben azért valaki hozzád fog szólni. Kiértékeli a CTG-t, megkérdezi, van-e panaszod meg kikérdez. Aztán majd valamikor befektetnek és kiírnak műtétre.


"valószínűleg császáros leszek (csípőprobléma miatt)"

Erről van valami szakorvosi javaslatod is, vagy csak gondolod, hogy az lesz?

2019. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincsen szakorvosi javaslatom mert nem kappk időpontot leghamarabb csak decemberre
2019. okt. 21. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát pedig szakorvosi vélemény nélkül nem biztos, hogy a nőgyógyász is úgy látja, hogy indokolt a dolog.
2019. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig arról kell papir! Ha más nincs akkor menj magánrendelésre.
2019. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálok szerezni....de nemtudom hogy fog sikerülni. Hetek óta próbáltam hivni az ortopédiát ahol műtöttek,ma végre felvették,kapcsolták is a dokim de szerencsémre szabin van a héten....egyébként én termeszetesen szeretnék szülni,de eddig a szüleszeten is ahol szülni fogok,azt mondták ha nem tudok arrol hozni igazolást hogy szülhetek rendesen akkor nem fognak szarakodni velem inkább megcsászároznak
2019. okt. 21. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!