Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pszichiátriai papír elég...

Pszichiátriai papír elég indok a programozott császárhoz? Vagy milyen kell amit tuti elfogadnak? Magánkórházakban tényleg szabadon választható?

Figyelt kérdés

Nem kérnék kioktatást hogy ez nem kívánságműsor..

Az elsőt természetesen szültem, 62 órát vajúdtam, hánytam, összepisiltem magam, a hülye dokim mindenképp gátvédelemmel akarta kierőszakolni belőlem a 4 kilós picit első szülésnél így kívül-belül repedtem, 2 óráig varrtak és az aranyerem is kijött.

Na ezek után nem kérek ebből többet, undorító dolog, úgyhogy nem tapasztalat nélkül vállalnám be a császárt.

Néztem magánklinikálat, találtam egyet (Rose) ott a VIP csomagban konkrétan benne van hogy "választható szülési mód". Ide is kell orvosi papír? Vagy elég ha csak megmondom a nőgyógyásznak hogy császárt szeretnék és kifizetem?


2013. febr. 17. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a legjobb lenne, ha felhívnád őket, vagy még jobb, ha személyesen felkeresed, és megbeszéled. Pénzért mindent lehet. Megértelek, és sajnálom hogy ilyen szörnyű "élményed" volt. Nekem 2 császárom volt.
2013. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Oda nem kell papir de nagyon drága hely.voltam ott körbenézni és meg is kérdeztem. Csak húzós ára miatt nem válaszottam
2013. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nekem csak 44 ora volt...nagyon megertelek! Remelem sikeresen zarul a keresesed! Ha ezt valaki nem erti meg, akkor az illeto egy erzeketlen bunko!

Nekem ugyan csaszarral vegzodott az elso, de meg sem akarom probalni megegyszer a sima szulest! Jo egeszseget nektek!

2013. febr. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Pszichiátriai szakvélemény elegendő indok, igen.
2013. febr. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha választhatsz mást is, esetleg a szemészeti indikációt is bepróbálhatod. Nálunk a múltkor azzal jött egy kismama. Fogalmunk nem volt, mit írt a szemész (kis sem bírtuk olvasni), de meglett a császár.
2013. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy bármilyen szakorvosi indikációt el kell fogadjanak, azért ne fizess ki egy zsák pénzt, ha meg tudod oldani.
2013. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém jól meg szenvedtél a szüléssel, a helyedben én is császárt kérnék. Ha van választási mód, akkor biztosan megcsászároznak. Lehet hogy többe fog kerülni, de azért próbáld meg. Az előző orvosod meg egy sarlatán.
2013. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Az összes magánkórházban megcsinálják kérésre. A Rose a legdrágább, nekem nem tetszett sok dolog miatt.

Van a Róbert Károly magánkórház, az a legolcsóbb, nézz szét, nekem nem jött be annyira, mert olyan, mint az állami kórházak, de fizetsz érte. De itt az anyukák jókat írnak róla. [link]

Van a Maternity, csupa jó dolgot hallottam róla: [link]

És van a Telki, csak ajánlani tudom személyes tapasztalat alapján is: [link]

Ha államiban akarod megcsináltatni, az sokkal olcsóbb lesz, mert csak az orvosnak kell majd zsebbe fizetni, vannak orvosok, akik simán elvállalják a császárt, ha találsz ilyet, akkor el fogja mondani, milyen papírt kell beszerezned, ha kell.

2013. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb szándékkal írom, h esetleg megbeszélhetnéd az orvossal a császárt, de megpróbálhatnátok előtte a simát. mondjuk adnál neki 8 órát. lehet h a bébi most kipottyan 2 óra alatt. és ha nagyon nem bírod még mindig kérheted h na most akkor elég volt és vigyenek a műtőbe.

kitartás!

2013. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!