Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem erosodnek az osszehuzod...

Ha nem erosodnek az osszehuzodasok, de rendszeresek, akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
9 percenkent jonnek, atlag 1 percig tartanak, de egyaltalan nem fajdalmasak, ilyenkor mi van? Mindenhol, ahol rakerestem azt irjak, hogy akkor joslo, ha rendszertelen, es nem fajdalmas. De mi van akkor, ha rendszeres, bar ilyen nagyobb idokozokkel, es nem fajdalmas? Akkor ez is csak joslo?
2019. okt. 26. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
9 percenként jönnek, ez még semmi. Lehet jósló, lehet, hogy tényleg beindult a szülés. Még 5 perces fájásokkal is el lehet lenni, két összehúzódás között simán tudsz tenni-venni. Amikor már 3 percenként jönnek, akkor indul az igazi móka. Megjósolhatatlan, hogy mi lesz most. Lehet, hogy abbamarad az egész, lehet, hogy még napokig fogsz így fájdogálni, és az is lehet, hogy néhány óra múlva már babázol.
2019. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi! Azota mar abba is maradt.
2019. okt. 26. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fájásaim rendszertelenek és gyengék voltak. Gyengébbek, mint egy mensis görcs. Délben kezdődtek, és este 7kor vonultak be a kórházba, mert nem akartak abbamaradni és megijedtem. A kórházban közölték, hogy nem megyek haza, mert már 5 ujjnyira nyitva vagyok. Kaptam oxyt, amivel rendszeres, és erős fájásaim lettek, éjfélre meglett a baba.
2019. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet a front meghozza a babát végül 😊
2019. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 órán át jöttek 9-10 percenként
2019. okt. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, azota nincs semmi, 1,5 oran at jottek rendszeresen, de teljesen lealltak.
2019. okt. 27. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Azota mi a helyzet
2019. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tovabbra is semmi. De meg van ido boven.
2019. okt. 27. 21:21
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap szuletett meg.
2019. nov. 8. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😊 sok boldogságot és jó egészséget nektek!
2019. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!