Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt mondják nem jó indítani a...

Azt mondják nem jó indítani a szülést, de mi a helyzet a programozott császárral? Ugyanúgy nem a baba dönti el mikor akar világra jönni.

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még rosszabb, de ha a normál szülés beindulás veszélyeztethetu a gyereket és az anyát akkor ez van.
2016. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem jó, de inkább egy nyűgösebb baba, mint sem egy sérült vagy egy halott.
2016. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Iden tapasztaltam meg a programcsaszar hatranyat.

Muszaly volt az elso ket csaszar miatt.nagyon vekony volt a heg,nem birta volna el a fajasokat fel-1 oranal tovabb.de lehet meg annyit sem.

A baba a szuletese utan legzeselegtelenseggel inkobatorba kerult.

Szerencsere hamar sikerult aztan alkalmazkodnia,de az elso 24 ora nagyon nehez volt.neki is,nekem is.elszakitottak tolem,es betettek egy "dobozba".En sem tudtam pihenni,ideges voltam miatta.

Ahogy hallottam ez rittka,es sok esetben a program csaszar elott lehet fajasokat generalni,ami azert segit a babanak.

2016. okt. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt részem benne, de ha még egyszer szülnék, az orvos programcsászárt javasolna.

Egyszer szültem, elakadt a szülőcsatornában, majd a méhlepényt is műtőben kellett levakarni, mert egyáltalán nem vált le (időre szültem, hüvelyi úton). Mivel nagy volt az esélye a komplikáció miatt az oxigénhiányra, az orvosom mondta, hogy ha még lesz terhességem, óvatosságból programcsászár lesz.

Pedig nem császárpárti, az elsőnél én próbálkoztam, hogy lehet-e császár, de finoman lebeszélt róla.

2016. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is programcsászárt akartak előző császár miatt, neonatológust kérdeztem, 37. héten 30%, 39. héten 10% az esélye a légzészavarnak.
2016. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!