Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi van akkor, ha csaszar utan...

Mi van akkor, ha csaszar utan en ismet csaszart szeretnek, de kozben lehetne termeszetes uton is. Eroltetik a dokik?

Figyelt kérdés
5 eve csaszarral szultem az elso babamat, az en keresemre. Nem volt indok. Csupan annyi, hogy en igy akartam, szakorvosi papirt vittem indikaciokent. Ismet babat varok, es mivel eloszor minden tokeletes volt, nem szeretnek rajta valtoztatni. A korabbi dokit nem tudom megkerni, hogy adjon papirt. Most akar megprobalhatnam termeszetesen is mert regen volt a csaszar, gyonyoruen forrt ossze a hegem, nem volt nagy a baba, stb. De en nem akarom. Azt szeretnem, hogy senki ne eroltesse ram a vbact, legyen eleg annyi, hogy en ezt szeretnem es korabban mar volt egy csaszarom. Hogyan allnak ehhez az orvosok? Sote2-n fogok szulni. A dokimmal is beszelek persze errol, de erdekelnenek tapasztalatok.
2019. nov. 2. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akartam a VBAC-t, és írtó nehéz volt támogató orvost találnom. Szerintem neked könnyebb lesz, ha megmondod őszintén, hogy mit akarsz. Ma az a nehezebb, ha természetesen akarsz szülni császár után.
2019. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok orvos támogatja császár után a VBAC-ot.

Kiveve ha több év telt el (pl több, mint 5-6ev)

2019. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hopsz! Előbb elkuldtem..

Na szóval, ha 5 éve szültel lehetne természetesen is. De senki sem fogja erőltetni ez 99%!!:)

2019. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem erőltetik, könnyebb nekik is a császár.
2019. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Mitől lennének szegények?
2019. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miert szegenyek? Azert mert az anyjuk eddig osszesen 8 alkalommal ajult el es lett epilepszias rangogorcse egy kisebb inkecio miatt, annyira retteg az orvosi beavatkozasokt? Kizartak a veradasbol, mert bizonyitottan annyit sem birok, mint egy veradas, par perc kellemetlenseg (pedig megprobaltam, mert szerettem volna segiteni). Szomoru, hogy Mo-on nem szulhet mindenki ugy ahogy akar. Cigizni, inni, drogozni barkinek lehet, az nem baj hogy kockazatos de en a fenti anamnezissel nem szulhetek ugy ahogy akarok, mert valaki szerint kockazatosabb mint a termeszetes szules ahol a babak oxigenhianyosak lesznek nem is egyszer.
2019. nov. 2. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Még jó, hogy a császármetszés nem egy orvosi beavatkozás. Elég rossz példa volt...
2019. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ami 40 percig tart, 12 ora helyett.
2019. nov. 2. 20:00
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

és egy durva nagy hasi műtét.

Nem értek egyet a felfogásoddal,de nyílván elfogadom,viszont sokkal jobban járnál a hüvelyivel,utólag biztos hogy belátnád ezt.

De mivel a mai dokik elég idióták és önzőek,így nagyon könnyen megoldható neked egy Programcsászár.

2019. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh hát nem lesz nehéz dolgod. Szerintem a legtöbb orvos belemegy. Az enyemet batran javaslom sote2s. (Nekem nem csaszar volt a celom de kb belerangatott mert neki igy egyszerubb gyorsabb volt es eltudott menni szabira és a mai napig van bennem harag ezért) Szerintem keves orvos tenylegesen termeszetes szules párti.
2019. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!