Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik babat szeretnek annak...

Lombik babat szeretnek annak ellenere, hogy termeszetes úton is lehet a parommal kozos gyermekunk. Lehetseges e ez?

Figyelt kérdés
Az oka az, hogy nagyon vagyom iker babakra.

2016. aug. 29. 17:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%

Es ezert elvenned a helyet/idopontot azok elol, akiknek egysem lehet.

Hazudnal h nemlehet gyereked? Vagy megmondanad az igazat?

Mielott hazudnal. Szolok, rengeteg viszgalat van elotte es azok majd megmutatjak h lehet gyereked

2016. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg pénzbe, időbe és energiába kerül. És semmi nem garantálja az ikreket. Esetleg próbálkozz a clostyval, több petesejted is megérhet tőle egyszerre, de ultrahanggal kell követni.
2016. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Azt kerdeztem hogy lehetseges e ez. Arra varok egyebes valaszokat es nem kritizaciot vagy velemenyt. Sehiva nem irtam hogy velemenyt varok.
2016. aug. 29. 17:52
 4/42 A kérdező kommentje:
Es attol még nem vennem el anhelyet se az idopontot toluk, mert mindenki kivarja a sorat igy is ugy is.
2016. aug. 29. 17:53
 5/42 anonim ***** válasza:
82%

Tudod te, mennyivel kockázatosabb egy ikerterhesség normálisnál?

Az anyai kockázatokról nekem kevés információm van, de a gyerekeknek egyáltalán nem életbiztosítás kettesben ne adj'isten hármasban csücsülni az anyaméhben. Persze sok esetben minden jól alakul, de száz ikerszülöttből biztos hogy több a problémás vagy akár súlyosan sérült baba, mint ugyanennyi egyes terhességből.

2016. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
50%
Persze hogy lehetséges, minden pénz kérdése. Ha van pénzetek a kezelésre és a gyógyszerekre, valamint a beültetésre, akkor szabad a pálya. De olyan 5-10 milliós összeggel számoljatok.
2016. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
56%
De egy buta liba vagy. Nem való neked gyerek.
2016. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Miert lennék emiatt buta liba? Csak feltettem egy kérdést. Amire normális válaszokat várok.
2016. aug. 29. 19:02
 9/42 anonim ***** válasza:
93%

Ha normális dokihoz kerülsz és mondjuk hazudsz, hogy nem jön a baba. Kivizsgaknak, ha az alapján nem csak a lombik jöhet szóba akkor nem azzal kezdenek.


Szóval eljuthatsz a lombikig is akár.


A magánvéleményem pedig az, hogy azt se tudod mire vágysz. Nem az ikrekre hanem a lombikra gondolok...

2016. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
75%
vizsgálat nélkül ingyen lombikra esélyes sincs, ezért mondtam a fizetőset.
2016. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!