Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helo! Segitseget szeretnek...

Helo! Segitseget szeretnek kerni hajfestes ugyben. A hajam termeszetes szine vilagosbarna, egy-ket honapja befestettem nagyon sotet barnara. Mostanra mar elegge lenott?!

Figyelt kérdés
Szeretnem visszafesteni de fogalmam sincs hogyan csinaljam.Igaz a leiirasban benne van de sehogy sem tudom ertelmezni.Ha a lenovest festem csak az joval otetebb lesz a mar befestett hajamnal mivel az mar eleg sokat fakult.Ha meg ramegyek a mar befestett hajamra akkor lesz egy egyenes csik a hajamban?Ez sehogy sem jo.Kerlek adjatok tippeket ,nagyon fontos lenne!?
2017. jún. 10. 17:08
 1/1 christine00 válasza:

Szia!

Én a helyedbe azt tenném , amit én. Én is most szőke vagyok, és lenövésem van . Mivel kiszőkített hajra sötétet rákenve halványabb lesz, mint az elképzelés, de a következő festéssel már sötétedik (ugyanis alapból már sötét színre fested, nem a szőkére). Én minden alkalommal leszivattatom, vagy pedig olyan hajfestéket használok, ami peroxidot tartalmaz, ami kicsit leszívatja a színt .. Viszont ha csak ráfestesz, mindig csak sötétebb lesz.

2017. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!