Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért félnek annyian a császár...

Miért félnek annyian a császártól?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy jajj csak a császártól mentsen meg az Isten!

Én császáros voltam, jobban féltem a hüvelyitől mint a császártól. Nekem semmi bajom tőle, utána egyből tudtam egyedül járni. Felkelni is, kb 3 napig volt kicsit korlàtozottabb a mozgásom mostmar olyan mintha semmi nem történt volna. 5 hete császároztak. Szerintem sokkal jobb és fajdalommentesebb mint amilyen egy hüvelyi szülés lehet.



2019. nov. 3. 12:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Én nem akartam csaszart, ha nem muszáj. Nem feltem tőle, de jobbnak tartottam, ha ott jön ki, ahol bement. A baratnőm a csaszár utan sokkal nehezebben épült fel, mint én a hüvelyi utan.

Nem mindenki epul fel seperc alatt a csaszárbol, mint te. Az egy hasi mütet, hüvelyinél jo esetben is csak egy kisebb metszes van, ami hamarabb összeforr, mint a császáros seb. Azonnal tudtam ülni mindkettő után, es 2 héttel a hüvelyi szüleseim utan már jól ereztem magam.

Ha választani lehetne, akkor is ezt a szülési modot valasztanám.

2019. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
Mert hiába plasztikai sebész varr, akkor is ott lesz a nyoma. És ez sok palit zavar.
2019. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt császáros szobatársam, amennyit ő szenvedett senkinek se kívánnám.

Nem mindenki épül fel olyan gyorsan mint te, nem mindenkinek csinálhatja a te orvosod. Mégis csak egy hasi műtét.

Nekem a hüvelyitől nem volt semmi bajom, 2x szültem spontán. Mindkétszer az első fájástól számítva 4 órán belül megszülettek a gyerekek.

2019. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Egyik baratnomnek meg egy ev utan is erzekeny sokszor a hege..
2019. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

"Miért félnek annyian a császártól?"


Azért, mert akiknek nem sikerült jól, azok rémhírként terjesztik itt, hogy márpedig az a legrosszabb a világon. Hát sajnos nekik igen.


Másik ok meg a tudatlanság, az információk hiánya.


"Szerintem sokkal jobb és fajdalommentesebb mint amilyen egy hüvelyi szülés lehet."


Szerintem is!

2019. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Én nem féltem a császártól,de nagyon természetes úton szerettem volna szülni, azonban az élet közbe szólt.33. héten sürgősségi császárom volt.Nem tudom, hogy zavarja-e a férfiakat, a párom mikor először látta (pedig még csúnya volt) annyit mondott, hogy nem rossz, de a doki vághatta volna egy kicsit mosólygósabbra.😅😊😊
2019. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
Hehe! Fogadtam, hogy pár mp-en belül valaki lepontoz, hát nyertem! :D
2019. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

"Mert hiába plasztikai sebész varr, akkor is ott lesz a nyoma. És ez sok palit zavar."


Amelyik palit ez zavarja, azzal jobb nem kezdeni....

2019. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Fájdalommentesebb. MAjd a hegesedés miatti ileus nem lesz az. ÉS nem ma, majd akár pár év múlva.
2019. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

Komplikáció minden műtét után előfordulhat, nem kellene általánosítani és ijesztgetni a kérdezőt, mert azért nem túl gyakori....


Nem beszélve arról, hogy sokan nem is választhatnak, hanem muszáj császárral szülniük.

2019. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!