Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, akiknek...

Császáros anyukák, akiknek második is az volt, mennyiben volt más a 2. szules?

Figyelt kérdés
Tényleg rosszabb? Nehezebb!?
2019. nov. 4. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A masodik csaszar nekem fajdalmasabban telt a felepules mint az elso csaszarnal !
2019. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt, hogy már nem ért meglepetésként és ismertem a fogatókönyvet, meg tudtam, hogy bírni kell, mozogni és akkor hamarabb lesz könnyebb. De azért műtét alatt most is nagyon be voltam tojva :) Az utófájások az oxitoxcin injekció után meg szoptatásnál viszont sokkal rosszabbak voltak - de ez azt mondják, hüvelyi szülésnél is így van, minél többedik gyerek.
2019. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De jó. 😏🙄 Köszi! :)
2019. nov. 4. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehezebben épültem fel belőle. Megviselt.
2019. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon megviselt. Természetes szülésre készültem, de végül császár lett. Sokkal nehezebb volt felépülni. Nagyon sokáig fájt.Elvileg azért,mert a doki az összenöveseimet is helyrehozta. A másodiknál olyan utófájásaim voltak a napi oxi adagtól,hogy majdnem ott kakáltam össze magam. Nagyon fájt. Mi felváltva üvöltöttük a szobatársammal. Rá 16 hónapra volt a harmadik. Na ott kb semmi se fájt :D
2019. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem kevésbé fájt, mint az első. Amikor felálltam a nővér meg is jegyezte, hogy olyan, mintha nem is most műtöttek volna. Másnap már le tudtam guggolni a tesóhoz, amikor jött látogatóba.De

Nem azt mondom, hogy nem fájt, de fele annyira sem, mint az első.

2019. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal könnyebb volt a második, tudtam mire számítsak, és mit hogyan csináljak. Sokkal gyorsabb volt a felépülés is.
2019. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!