Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhességetek alatt néztetek...

Terhességetek alatt néztetek szülésről videókat? Vagy aki tudta, hogy császár lesz, császáros videót?

Figyelt kérdés

Pl. hüvelyi szülés:

https://www.youtube.com/watch?v=K_u60cBhXiE


Császármetszés:

https://www.youtube.com/watch?v=PqI569CfybY


2019. júl. 3. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nincs ebben semmi, nekem nem volt vele semmi bajom. Mondjuk egészségügyi területen dolgozom és tisztában vagyok a dolgokkal. Nekem egyáltalán, semennyire nem undorítóak vagy ijesztőek. Még most egy videóból úgyse tudod megmondani, hogy a te szülés és milyen lesz és mit fogsz érezni közben.
2019. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem. Meg voltam győződve arról, hogy minden tökéletesen fog menni. Nem éppen így alakult. Volt egy 2napos vajúdásom kézzel tágított a doki ami borzalmas volt utána császár. Most, hogy terhes vagyok és nincs indok a programra megnéztem egyet. De nem kellett volna, mert a gátmetszés borzalmasnak tűnik ezért tettem is fel nem régen egy kérdést, hogy ki hogy élte meg. Császárt ezek után véletlen sem nézek. 😀
2019. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én tudtam, hogy császár lesz és megnyugtatott, hogy nagyjából tisztában vagyok vele, hogy mit csinálnak éppen. Ha éreztem ,,rángatást" közben, az mitől van, stb.

Nem undorodom sem a vértől, sem a belső szervek látványától mondjuk.

Ha természetes szülésre készülnék, arról is biztos, hogy megnéznék jópár ilyen, "kitakarásmentes" videót.

2019. júl. 3. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Még így, hogy túl vagyok kettőn is iszonyatosan sokat kellene fizetni hogy akár fél szemmel is megnézzek egy ilyet!

Szerencsére a saját szüléseimből is csak a 2 enyhén dzsuvás gyereket láttam

2019. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen


Most ez volt az első...


Gátvédelem nem ment neki:(

De példaértékű szülés volt.



Gátmetszés...

Én írtam

Ott, hogy azon ritka eset vagyok, akinek fájt..

Ez van..

Most már attól sem félek.

Inkább vágjanak, mint repedjen az ember...

2019. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első terhesség alatt nem, utána viszont megnéztem egy császáros videót. bár ne tettem volna!Második gyerek császárral született, végig az járt a fejemben.
2019. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!