Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki császárt...

Van itt olyan, aki császárt szerett volna, és sikerült megbeszélni? Egészeégügyi indok nélkül, első babánál

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 16:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen, sokan vannak, van az a pénz. A doki zsebébe csúsztatsz 150-200 ezret plusz hozzá jársz terhesgondozásra és megcsászároz. Csak nem értem miért jó egy nagy hasi műtét számtalan lehetséges komplikációval. Persze a te dolgod, csak nem értem.
2019. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
Jelen, kérésre csináltak császárt, legjobb döntésem volt. Ha érdekelnek a részletek privátba válaszolok, de itt megköveznek :)
2019. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
A lelkem eladtam volna 1 sima szülésért. De igen van az a pénz amiért elvégeznek rajtad ők nélkül egy nagy hasi műtétet
2019. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%
Ok nélkül
2019. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek olyat, aki beparázott szülés előtt 1-2 héttel és az orvosa a kérésére megcsászározta. Orvos és pénz kérdése, semmi más.
2019. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Ha sok pénzetek van rá, akkor minden megoldható. Csúsztatsz zsebbe plusz 100-200ezret a szülési pénzen kívül és császárt kapsz. Az más kérdés, hogy nem tudhatod, hogy te könnyen gyógyulsz fel belőle, vagy a másik csoportba esel és piszkosul nehéz lesz a felépülésed. Ezt még a doki sem tudja megjósolni előre.
2019. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Szerintem a mai világban nem olyan ördögtől való, hogy egy nő szeretné eldönteni, vagy valamelyest kontrollálni, hogy mi történjen a babájával és a testével. Legyünk hálásak, hogy modern világban élünk, és nem halunk bele egy minimális komplikációba.


Igen, szeretném, ha írnál privátba, minden részlet érdekel!

2019. nov. 7. 18:30
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező én pl a programcsászárba haltam bele majdnem, és a babám is ez miatt volt intenzíven. Mindkét lehetőség egyformán kockázatos.
2019. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Tudok olyat akinél olyan komplikációja volt a császárnak, hogy több műtét kellett mire helyre hozták. 1 nappal később derül ki és belehal. De persze biztonságos
2019. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Én két éve voltam terhes, akkor az orvosom hozta fel,hogy mostmár legálisan lehet választani, melyiket szeretném. Nem hiszem, hogy ehhez akkor különösebb intézkedés kéne, csak mondd el, mit szeretnél a dokinál és kész.
2019. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!