Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben nagy vérvesztesé...

Szülés közben nagy vérveszteség miatt volt valkinek extrem magas fehérvérsejt száma?

Figyelt kérdés
Hemoglobin 86 volt.. A fehérvérsejt 21.. Ugye 4-10 a tartomány.. Okozhatta a verveszteseg a fehérvérsejt emelkedést?
2019. nov. 17. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a vérvesztességnek nincs köze ehhez, valami gyulladásos folyamat okozta.
2019. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fehérvérsejt a magasabb az inkább gyulladásra,fertőzésre utal.Mikor szültél?
2019. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 honapja mar. Azota rendezodott, de elotte semmi fertozesre utalo jel.. Aztan hirtelen megugrott. Csak azert gondoltam hogy esetleg lehet-e osszefugges?!
2019. nov. 17. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
CRP-t néztek esetleg?Mert ha az is emelkedett akkor biztos hogy gyulladás vagy fertőzés.
2019. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem neztek. A neutro abs volt meg extrem magas.
2019. nov. 17. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
A szülés extrém stressz az egész szervezet számára, ráadásul egy hatalmas nyílt seb keletkezik a méheden, ahol leválik a méhlepény. Valamennyi kórokozó biztosan kerül a szervezetbe. Ez a fehérvérsejtszám nem olyan extrém magas, simán okozhatta a szülés. Ha utána rendeződött, nincs ok aggodalomra.
2019. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most neztem az elso leletem, ott nem is 21 a feherversejt hanem 28.. 😮😮 Majd 1 napra ra 21 es vegul 18-al jottem haza. Minden nap vettek vert a verveszteseg miatt.
2019. nov. 18. 08:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor csökkent, az jó. Ha a leukémiától félsz, annál jóval nagyobb mértékben emelkedik meg a fehérvérsejtszám. Akár több százszorosára.
2019. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!