Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS.38 hetes véreredmény és...

SOS.38 hetes véreredmény és nemtudom dokinak megmutatni? Magas baktérium és fehérvérsejt

Figyelt kérdés

Sziasztok, 38 hetes kismama vagyok,magas fehérvérsejt és baktérium számmal, a méhszáj zárva van de mi van ha esetleg közben kinyílik,felszáll a baktérium? Lehet hogy befektetnek a korházba hogy figyeljék a méhszájat? Vagy ne gondoljam túl és nem lesz semmi?

A fehérvérsejt normál tartománya 0-4ig van nekem pedig 126

A baktérium szám normál tartománya pedig 0-60 nekem pedig 575


2019. nov. 8. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Minden orvos az országban szabadságon van?

Ha a dokid épp nem rendel vagy nem ér rá, akkor keress meg egy másikat. Akár a védőnő is tud benne segíteni vagy a háziorvosod, mi a teendő.

2019. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra gondotlam hogy elmegyek a szüleszetre ahol szülni fogok
2019. nov. 8. 13:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Maximum elzavarnak
2019. nov. 8. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nyugodtan. Biztos nem fognak elzavarni.
2019. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felhivtam a korházat és szerencsémre az osztályon pont egy doktornő vette fel a telefont és vele tudtam beszélni,elmondtam a problémám,aggodalmam és megnyugtatott,azt mondta valóban kicsit magas de a terhesség ezen szakaszában ez még normális és ne aggódjak. Nem olyan vészesen magas,mondott is egy számot hogy honnantól van a baj és én még csak közelében sem vagyok :)
2019. nov. 8. 14:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Így akkor a probléma megoldódott de köszönöm hogy válaszoltatok kérdésemre :)
2019. nov. 8. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!