Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Megyei Kórházban...

Miskolcon a Megyei Kórházban milyen a látogatási rend? Azt láttam, hogy a hivatalos verzió elég szigorú. Valójában, hogy történik?

Figyelt kérdés
Mikor jöhetnek? Hányan? A babát kivihetem hozzájuk?
2008. szept. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm most szült ott és azt mondta,hogy a kiírt látogatási időt betartják,de a babalátogatást nem tudom hogy működik.Én egy kicsit irígy is voltam rá,mert amikor tavaly a Semmelweisben szültem még este 11-kor is kisgyerekek rohangáltak a folyosón.Nem volt 5 perc csönd és nyugalom sem,egész nap jöttek mentek az emberek,pedig rooming in-es szobák voltak.
2008. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia valójában én sem tudom pontosan.Én is ott fogok szülni,meg feküdtem is bent.Azt tudom hogy tényleg nagyon szigorúan veszik,és ugytudom hogy csak délután van kb este8-ig.De nem biztos.Ja és a babát nem lhet kivinni hozzájuk(ha ügyesen csinálod akkor kiosonhatsz ha nincs ott a közelbe a nővérke)
2008. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ott szültem és a látogatási időn kívűl nem lehet megnézni a babát.

A látogatás 15-17 óráig van.Nincs korlátozva a látogatók létszáma,de hogyha vége a látogatási időnek szó szerint elküldik a hozzátartozókat.

A babákat nem lehet kivinni , csak az üvegajtón keresztűl lehet megmutatani.

Voltak azért akik kivitték az ajtóba a piciket.

Nővérfüggő,hogy szól-e érte,de én mindig nyitott ajtónál mutattam meg a kisfiamat.De ez a szobatársadtól is függ.

2008. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!