Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Koos-Hutás Piroska magánre...

Dr. Koos-Hutás Piroska magánrendelésére jelenkeztem be. A bemutatkozó oldal alapján szimpatikus és a rendelő is jól felszerelt. Jó döntés nála szülni?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm ismerőse szült nála, és nagyon ajánlja, de szeretnék több véleményt is meghallgatni róla. Olyan nehéz ebben a fontos kérdésben döntést hozni. Légyszi segítsetek! :)
2008. nov. 18. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Megneztem a honlapjat, csak ugy kivancsisagbol, nagyon jol felszerelt a rendelo. Es a doktorno szimpatikus, en egy nagyon lelkiismeretes doktornonek tudom elkepzelni.

Szerintem valaszd ot, es barmikor atmehetsz egy masik dokihoz, ha ugy gondolod hogy nem olyan mint amilyennek gondoltad. Ha ugy gondolod majd hogy nem eleg alapos...stb. Barmikor valthatsz, amig nem probalod ki, addig nem tudod. De en batran mennek hozza.

2008. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Nekem is nagyon szimpinek tűnik, olyan érzésem van, hogy meg tudnék bízni benne. Remélem nem fogok csalódni. Próba cseresznye! ;)

Van valakinek estleg személyes tapasztalata?

2008. nov. 18. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hozzá járok 10 éve, csak ajánlani tudom.

Nagyon rendes,kedves és lelkiismeretes,mindenben segít bármi problémád is legyen.

Annyi a "gond" persze ha ez valakinek gond,hogy nagyon drága.

Ha megteheted szülj nála!!

2008. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nekem az a legfontosabb, hogy figyeljen rám, és ne csak szakmailag, hanem emberileg is. De ahogy a szavaidból kiveszem jól választottam. Jövőhét szerdára kaptam hozzá időpontot.

Priviben meg tudnád adni az árakat? Csak, hogy kb. mire számítsak?

2008. nov. 18. 12:37
 5/10 anonim válasza:

Ha még nem késő, én is csak megerősíteni tudom, hogy rendkívül jó a Doktornő, mind szakmailag, mind emberileg. Én két kislányomat szültem vele 2007-ben és legutóbb 4 hónapja, és mindkét szülés csodálatos élmény volt! :-) Sok páciense van, a rendelőben általában várni kell, de ez azért van, mert ha hívják, onnan is elmegy szüléshez. Hozzánk most másodszor onnan jött el.

Ha mellette döntöttél, szerintem nem bánod meg! Én csak ajánlani tudom! Remélem a következő babáinkat is vele hozhatom világra! :-)

2009. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!

En mar regota csak hozza jarok, egy hosszu ideig tarto fertozesbol gyogyitott ki, plusz egy tartos mehszajsebet sikerult megszuntetni, elotte kb 5 orvosnal jartam, mindenki muteni akart, es vegulis mutet nelkul begyogyult a tanacsait kovetve.

Utana elmentem egy masik orvoshoz is a biztonsag kedveert, de semmit nem talaltak!

A negativ dolog: sokat kell varni, es draga, a stilusat is meg kell szokni.

2009. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nála szültem az első gyermekemet. Vegyes élmény: évtizedes gyakorlatával ügyesen dolgozik, azonban nem elég figyelmes, nem siet be a szülésekre (ami nálunk komoly komplikációhoz vezetett) és szerintem már nincs türelme rendesen mérlegelni a betegek problémáját. A szülésein közreműködő szülésznőktől pedig azt várja, hogy csak a vajúdási folyamat legvégén értesitsék. Az újdonsült anyukákat a szülést követő kórházi ellátás (3-4 nap) alatt csak egy-egy alkalommal látogatja meg, esetleg csak a zárójelentés kiadásakor.
2010. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nála szültem idén. Nagyon figyelmes szüléskor, az elejétől a végig ott volt, néha ment csak ki, a szülésznővel jól összedolgozott.

Szakmailag topon van, korrekt és nem a pénzt nézi. Annyit adsz, amennyit jónak látsz, és csak utána, ha elégedett vagy. Emberileg végtelenül rendes, megbízható.

2010. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedve utolsó válaszoló: melyik kórházban vezeti most a szülést? Bocs az offért!
2011. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is hozzá járok. Most a Baross utcában, a SOTE II-n lehet nála szülni, sajnos a Kútvölgyiben már nem.

Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2012. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!