Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek sikerült a faros...

Akiknek sikerült a faros babát "irányba terelgetni", milyen módszer vált be?

Figyelt kérdés

Jelenleg 30+3 napos vagyok az első babámmal, és a kisfiam kategorikusan faros a 24. hét óta biztosan (előtte folyamatosan forgott). Teljesen farral helyezkedett be, a lábai az arca előtt. Borzasztóan aktív, néha érzem, mintha próbálna harántba fordulni, de végül mindig visszamegy. Nagyon vékony alkat vagyok (főleg deréktájon), a hasam sem teljesen úgy nő, mint szokott (mindig megkapom, hogy nem is látszik, inkább mintha jól bevacsoráztam volna, még most is...). A doki elkezdte pedzegetni, hogy jó lenne, ha lassan megfordulna, mert az én alkatommal később egyáltalán nem lesz helye rá... Nektek milyen módszerek váltak be? Ha van rá mód, mindenképpen szeretném megpróbálni természetesen megszülni, erre farosan nem adnak lehetőséget...


Köszönöm a segítséget!



2019. dec. 3. 08:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bőven van ideje még


Én is nagyon izgultam


32 heti uh előtt 2 napoal sikerült.

Négykézlábaztam sokat.

Orvos javasolta, mert úgy több helye van.

Lassan indult a szülés is 41+1 ( és még több, mert elszámolták, korábbi baba volt)

Az oka is kiderült.

Rövid köldökzsinór.

Csoda, hogy befordult, aztán ki is jött hüvelyi úton.



Most hónapok óta haránt.


Amúgy én szugeráltam a pocaklógatáson kívül..

2019. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!