Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hétben vagyunk egyenlöre...

32. hétben vagyunk egyenlöre faros a babánk. Megfordulhat még? Vagy van rá valami módszer, hogy megforduljon?

Figyelt kérdés
Otthoni praktikákra gondolok.
2008. jún. 25. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne fordulhatna meg. Ne aggódj, én a 40. héten feküdtem korházba, úgy volt hogy hétfőn inditják, szombaton az utolsó uh-on fordult be. Hétfőn inditották, 10 perc alatt megvolt a Drágám.
2008. jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem az elsö pilanatol mind a kettö ugy volt,nem is fordultak meg és simmán meg is lettek
2008. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom 36. héttől fordulnak meg, de van akinek csak közvetlen szülés előtt. még nekem se fordult meg, lassan 37 hetes leszek. amúgy nekem azt mondták a 4d uh-n hogy ha négykézláb vagy akkor könnyebb a babának megfordulni. (persze nem nagyon tartottam be hiszen nem közlekedhetek otthon egész nap négykézláb:)
2008. jún. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van egy eleg vicces praktika, minden ebren toltott orabol 15 percet konyok-terd tartasban kell lenni :D

Itt a cikk:


[link]

2008. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én próbálgattam ezeket nem segített.Szerintem csak bizakodni tudsz.37hetes kismama ui:Mi is azok vagyunk sajna
2008. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végül is teljesen mindegy,hogy hogy fekszik csak egészséges legyen amugy is a császárnak is vannak előnyei.Bár én szeretném megszülni normálossan :D

Jó babavárást mindenkinek

Jah amugy itt egy módszer most halottam párnát kell tenni a popsink alá és várni a helyhiány miatt meg fog fordulni.:D

2008. jún. 25. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A védőnőm mesélte, h az egyik kismamájának sem akart befordulni a picúr,és házi praktikára hallgatva négykézláb felmosta a lakást.:D Nem tudom ennek hatására-e, de a kicsi megfordult, úgyhogy az akció sikeres volt!

Végül is ártani nem fogsz vele, ha bírod.De még bőven van ideje forogni.Én is 32 hetes vagyok, nekem is faros.:)De én még nem mosok föl négykézláb..

Üdv és szép napokat!

Sok sikert!

2008. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!