Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után az 5. Napos ismét...

Szülés után az 5. Napos ismét élénkpiros vérzés. Ti megnézetnétek magatok?

Figyelt kérdés
Már 1-2 napja barnás volt a vérzésem, most egy pár órája ismét élénk piros és több is mint tegnap volt. Meg kéne nézetnem magam?
2019. dec. 4. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászom szerint a szülés utáni 6 hétben akármilyen vérzés vagy nem vérzés normális. Nekem ezt mondta annak idején. Ha olyan erős, hogy rosszul érzed magad tőle, vagy más panaszod is van, pl.láz, fájdalmak, stb. akkor igen, nézesd meg magad, de ha csak azért merült fel benned, mert azt hitted, hogy most el fog állni, akkor nem kell megijedni.
2019. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekunk azt mondtak, akkor kell bemenni, ha a verzes erosebb, mint egy menstruacio masodik napjan lenne. Az elso heten piros verzes normalis.
2019. dec. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2019. dec. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális..


Szoptatás után még akár 2-3 héttel is lehet élénkpiros..


Nekem volt, hogy már csak savó jött.. aztán mégis 1 nap jött egy kis élénk...

2019. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 khniki ***** válasza:
Hol erősebb lesz, hol gyengébb. 8 hétig bármi normális.
2019. dec. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Megnyugodtam. Az én dokim azt mondta hogy napról napra gyengébbnek kell lennie, azért ijedtem meg. Mára megint visszaállt a normális kerékvágásba.
2019. dec. 6. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!