Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyermekágyi vérzés 6 hetesen...

Gyermekágyi vérzés 6 hetesen is? (Néha elmúlt, de visszajött az élénkpiros vérzés)

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknek nem a "szokásos módon" zajlott a szülés utáni vérzése és nem jött helyre a 6 hetes kontrollig.


Körülbelül, 3 hétig tartott a vérzés, a végére szép halvány lett és csak barnázás volt. Egy nap szünet volt, amikor nem volt semmi, utána élénkpiros vérzés lett megint. Körülbelül 4-5 napig tartott, majd megint enyhült, szinte teljesen elmúlt. Utána ismét az élénkpiros jött vissza.


Most vagyok 6 héttel szülés után és az élénkpiros vérzés 4 napja jött vissza megint.


Volt valaki, aki így járt és "normálisnak" számított? Vagy mindenképp eü. küret lett a vége?


Ha vérzek menjek a héten a dokihoz vissza, vagy várjam meg a jövő hetet, hátha akkor elmúlik? Az a baj, hogy így nem tudom eldönteni azt sem, hogy ez most már menstruáció, vagy még mindig a gyermekágyi vérzés.


Természetes szülés volt, első baba és sokat varrtak, kívül-belül.



2016. jún. 14. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

7 hétig véreztem, 8. héten megjött, akkorra lett volna időpontom, dokival egyeztettem, 9. héten mentem, mindent rendben talált, nem kellett semmilyen küret.

Méhszájig repedtem szülés során.

2016. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Hasomlót élek át épp, 2 hete szültem, és még mindig találkozok vérzéssel, és még nemigazán tűnik úgy, hogy elakarna múlni. Nagy babát szültem, meg túl is hordtam 55cm, 3540g, első babám. Engem is sokáig, és sokat vartak, még gátmetszés is volt, de nem mertem konkrétan rákérdezni mennyire repedtem szét.

Zárómon az van, 6 hét múlva kontroll. Fogok menni a nődokimhoz.

2016. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el a dokihoz, az nem normális ha egy elálló vérzés után újra erősebb és élénkpiros lesz.
2016. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülés utàn kétszer is műteni kellett a sebemet. Nagyon nehezen gyógyult. 8 héttel a szülés utàn múlt el a vérzésem. Az orvosom a 7. héten elküldött hüvelyi ultrahangra a biztonság kedvéért, de szerencsére minden rendben volt.
2016. jún. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb nezesd meg. Mert nekem attol volt ilyesmi hogy bent maradt egy lepenydarab. Kuret lett a vege. Csak engem a 4ik heten ontott el iszonyat mennyisegu elenkporos ver. Mento vitt a korhazba.
2016. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hétig véreztem, ugyanígy hogy elmúlt majd visszatért. Mindent rendben talált a doki. Nézesd meg azérj.
2016. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Hétfőn felhívom a dokim mindenképp, most megint kezd múlni, ilyen vérzéssel nem akartam vizsgálatra menni, hátha hétfőre jobb lesz. Ha nem múlik el, akkor is bemegyek most már.


Akinek gond volt és bent maradt darab, annak volt más tünete, vagy csak ez a vérzés?

2016. jún. 17. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!