Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes es 3 napos vagyok...

36 hetes es 3 napos vagyok nem tudok el aludni és ma délután takarítottam meg parkolásztam borotvalkoztam jelent valamit? Vagy csak be képzelem.!?

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Arra gondolsz, hogy ha takarítottál ma, akkor szülni fogsz hamarosan? Hát lehet, bár én még egy takarítás után se szültem.
2019. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szokták mondani hogy előtte pakol és pörög az ember erre lettem volna kíváncsi milyen tapasztalatok vannak...
2019. dec. 11. 00:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességem alatt költöztünk: gletteltem, festettem, bútorokat rajtam össze, pakoltam reggeltől estig. A 41. héten indították.

A második alatt reggeltől estig rohangáltam a nagy után, egy napit leszámítva, amikor beteg lett és kb egész nap aludt. Aznap éjjel indult be a szülés.


Nálam nem jött be ez a pörgős elmélet.

2019. dec. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, benne is van az összes babás könyvben, hogy ha porszívózás után borotválkozol, akkor indulj el a kórházba, mert azonnal szülni fogsz.
2019. dec. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
A fészekrakó ösztön jelezhet szülést, de ez nem úgy működik, hogy ma pakolsz és holnap megszülsz. Általában valahol az utolsó 3-4 hétben indul be, és utána valamikor fogsz szülni. Az is lehet, hogy el tart 4 hétig, de lehet, hogy csak 1 hétig. Én 2 héttel azután szültem, hogy beindult az ösztön.
2019. dec. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nemis úgy értettem hogy utána rögtön.
2019. dec. 11. 07:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak karácsonyi láz...


/ 3-as, mintha magamat olvastam volna, csak nekem a 41. Hét közepén spontán indult 🤣/

2019. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Nezd ha nem úgy gondoltad h egyből rögtön, hanem mondjuk 2-3 hét múlva úgy tekintve hogy 36 hetes terhes vagy, a válasz igen... Jelentheti hogy szülni fogsz...

Én tegnap gondolkoztam a feszekrakasi ösztönről így 38 hetes terhesem.... Hát én már menni alig tudok úgy fáj mindenem + levegőt is nehezen kapok... nemhogy porszívózzak... Majd a férjem megcsinálja..

Borotválkozni is nehéz, így csak a heti dokilátogatas előtt... 😅😅 Az is küzdelem

2019. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom minek becézik ezt a nem alvást. Az első fiammal nem tapasztaltam ilyet. Legalábbis ha keltem, akkor tuti, hogy vhol nyomott fájt pisi vmi gondom volt. Most éjfélig fent vagyok, hajnal 4kor kelek 3.napja. Vergődök 1 órát nem tudok vissza aludni, kipattanok az ágyból és megpróbálom hasznossá tenni magam, ameddig a család fel nem ébred. Majd egész nap hulla fáradtan rohangálok a 2 évesem után és kezdem előről. Egyszerűen nem is értem ez mi, de baromi bosszantó a férjem már kinevezett,hogy hülye vagyok mit sikalom a konyhát hajnalban. 36 hetes vagyok egyébként.
2019. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is 37. het fele kozeledek, de csak kenyszerbol takaritok, leginkabb dogleni van kedvem egesz nap. Azert szerintem en is szulni fogok par heten belul :))
2019. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!