Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napos késésnél már délután...

4 napos késésnél már délután is valós eredményt mutat a teszt?

Figyelt kérdés
4 napja késik, de szerintem késői ovum volt. Ez a leghosszabb ciklusom. Tegnap óta barnázok, de nem görcsölök, és nem vérzek. Szerintetek ha 4-5 órán át nem pisilek, akkor utána már kimutatja délután is, ha pozitív?
2015. aug. 24. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az ovud óta legalább 14 nap eltelt akkor nagy valószínűséggel kimutatja, de én inkább reggel tesztelnék.
2015. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eltelt 14 nap a "sikeres" aktus óta, valószínűleg kimutatja, de ha vársz pár órát a délutántól másnap reggelig, még nagyobb esélye lesz a biztos eredménynek.
2015. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok biztos benne, hogy mikor volt az ovum, mert a hőm össze-vissza van. De szerinte a legvalószínűbb az, hogy 13 napja volt az ovum.

Amíg nem görcsölök és nem élénk piros a vér, addig nem baj, ha barnázok, ugye? Mármint az még nem jeleni azt, hogy biztosan meg fog jönni?

2015. aug. 24. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtöki napon kellett volna megjönnie, hétfőn este 7-kor teszteltem és a két csík majd leugrott a tesztről.
2015. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is reggel tesztelnék.

Ha nega,nem vagy terhes valószínűleg.Ha viszont pozi,ne, jó ha barnazol.

2015. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem bírtam reggelig várni, itt a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. aug. 24. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!