Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napos késésnél már délután...

Két napos késésnél már délután is csinálhatok tesztet? Kimutatja már ha baba miatt késik?

Figyelt kérdés

Sosem szokott késni a mensim, inkább két nappal korábban jön meg mint később és már napokkal előtte barnás, rózsaszínes folyásom van. Most viszont semmi nem volt a 28. napon, a 29.en volt pici rózsaszín, ma, a 30. napon barnás váladék. Lehet, hogy kivételesen késik a mensim, de gondoltam csinálnék délután egy tesztet... hátha baba van és hormon gond (nem vagyok már fiatal, 36 éves). Jah, és ma kezdett el fájni a mellem, pedig mensi előtt egy héttel már fájni szokott. Persze ez is lehet puszta véletlen és egy épp így alakult ciklus eredménye. :)) Amúgy most ciklus közepén egyáltalán nem tudtunk együtt lenni a párommal, csak valamikor előtte egy héttel, de most nem igazán figyeltem a napokat...

Szóval ha délután csinálok egy tesztet az már pozi lesz ha baba miatt késik? :))

Köszi előre is a válaszokat! :)



#teszt #2 napos késés
2017. jún. 21. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha előtte sokáig nem pisilsz, úgy koncentráltabb. De ismételd meg reggel is, úgy a biztos :)
2017. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
igen , csinalhatsz tesztet , kimutatja ha baba van !
2017. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Kimutathatja, igen. :) Várjuk az eredményt.
2017. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Délután hazafelé menet veszek egy tesztet. Nagyon nem merek bízni, mert így hogy nem voltunk együtt ciklus közepén, meg hát van is valami maszat... de bármi lehet alapon azért csinálok egyet! :)

Írok ha van fejlemény! Köszi Nektek :))

2017. jún. 21. 13:15
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
remélem baba van a dologban! mindenképp írd meg mi volt!
2017. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ki pontozza le a válaszokat??? Ezt nem értem... Aki nem ért egyet velük írja le az ellenvéleményét, azt is szívesen meghallgatom, ne lepontozza őket!!!! Ezért nagyon haragszom. :(

A válaszolóknak köszönöm! Írok ha megcsináltam a tesztet! :)

2017. jún. 21. 14:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Várjuk. :)
2017. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
na ? :D
2017. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szia. ez biztato nálam ugyanez volt. mindig ovutol szinte már fáj a mellem mostmeg nem várt előtt 2 nappal kezdett el. 2 nap késénél délutániból jól látható pozitívat teszteltem facelle tesztel. ez 2 napja volt :D hajrá írj hogy mi lett :)
2017. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem két nap késénél, délután 6-kor szuperpozi lett :)
2017. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!