Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt a motivációtok a...

Mi volt a motivációtok a szülés utáni fogyásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy hat hetes kislány anyukája vagyok. Sokat felszedtem a terhesség alatt, nagyon szeretnék visszafogyni legalább a terhesség eleji kezdősúlyomra, (már akkor túlsúlyos voltam), majd lejjebb is menni. Sok bennem még mindig a stressz az új helyzet miatt, első baba, és eddig is sajnos evéssel vezettem le a feszültségemet. Szülés után még jobban eldurvult az étkezésem. Nem szoptatok, így szeretnék belevágni a változtatásba.

Ha jó idő van, elmegyünk a babával sétálni, azt nagyon szeretjük, olyankor legalább egy órát elvagyunk. Mozgásnak kezdetnek ez is elég?

Ti mikor kezdtetek el diétázni, mozogni? Mi motivált titeket?


2019. dec. 20. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Heti 4szer edzem a gyerekem előtt, 2 hónapos kora óta, a kezdetekben csak figyelt engem, aztán nevetett rajtam, később ő lett a súlyzóm. Most 10 hónapos, hagyja vagyis tudja, hogy most anya "ugrálni" fog, játszik, odajön hozzám akkor felveszem és "súlyzózom" vele aztán játszik tovább,ha talajon edzek akkor rámmászik, szóval én tök jól meg tudom oldani otthon vele az edzést. A séta nekem semmi, meg nem is fogyaszt.. De ha mindenképp csak sétálgatni akarsz akkor néha egy-egy szakaszon fuss vele ha tudsz, intervall-szerűen. És 70% étkezés, 20%diéta,10%pihenés.
2019. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%edzés,elírtam
2019. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kaja a legfontosabb nem az edzés.Az csak egy plusz.Ezt írtam de le lettem pontozva,mintha számítana.Pedig akkor is lefogytam 26 kilot,ugy hogy semmit nem mozogtam.Azt csak később kezdtem,hogy formálódjak.
2019. dec. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!