Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előreláthatólag júniusban...

Előreláthatólag júniusban fogok szülni. Nem félek, csak kíváncsi vagyok, egyik-másik fajta szülés mennyire fog fájni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést azert nem érdemes itt feltenni, mert altalában a 2 végletet fogod olvasni. Egyik veglet, hogy majd belepusztult, halalfelelme volt es ilyen-olyan komplikáció lépett fel, masik pedig nem is fajt es egy óra alatt megvolt. Valahol a 2 között van a nagy atlag, de nem tudhatod, hogy veled mi lesz. De azert abban van igazság, higy a szülés könnyűsége/gyorsasága nagyjából hasonló az anyáéhoz, nagymamáéhoz stb. És most majd jönnek az ellenpeldák, de a nagy ÁTLAG ezt mutatja. Nálunk is bevált.
2019. dec. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azzal nagyjából tisztában vagyok, hogy milyen lehet a császár és milyen lehet a természetes. Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy mégis mire számítsak. Én is úgy gondolom, hogy a valahol a szörnyű és a nagyon könnyű között van.
2019. dec. 16. 09:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki se tudhatja előre.

Természetes úton szültem. 8 órát vajúdtam. Tudtam, hogy fáj a szülés, de azt nem, hogy létezik ekkora fájdalom. Kértem eda-t, utána nem volt tragédia. Aztán kezdett kimenni már a hatása. Kértem egy újabb adagot, de azt már nem adták be.

A kitolás már nem volt vészes, kB 10 perc volt az egész. Szinte alig fájt, legalábbis a vajúdás hoz képest.

2019. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem éjfél körül kezdődtek a fájások.. hajnali 3 ig bírtam be mentünk a kórházba.. ez meg semmi.. 7 re kellett menni orvosi bemutatásra és mondtak h este 8 kor felteszik a ballont mert nem tágulok. Hat du 6 ig bírtam az már 5 perces fajasok voltak.. na ott burok repesztes és onnantól nem volt sokkal rosszabb de azért erősebb volt.. nekem a menstruacios derék fajas és hasgörcs hoz hasonlított.. aztán fel 9 kor mondtak hogy meg csak 5 ujj forogjak minden fajas után a másik oldalra na az nagyon erős és nagyon nehéz volt.. alig tudtam fordulni.. nekem a tolas is marha nehéz volt.. fel 12 re lett meg szóval és 23 és fel orat szenvedtem mire meglett a manó.. beragadt és kipattogot a fejem és a hátam.. megkönnyebbülés volt amikor meglett.. de en nekem nagyon nehez volt és az első Szavam az volt a férjemnek hogy tiszta te vagy a második meg hogy nem lesz meg egy 😄azóta persze nem így gondolom de nagyon durva és elmondhatatlan
2019. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Bedagadt* erőlködéstol


De a mellettem fekvő csajszi a császár után szenvedett mert a varrat fajt. A másik csaj meg a 3. At szülte és 1,5 óra volt és nem nagyon szenvedett

2019. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Nekem volt gátmetszés. Az utána kellemetlen volt, de kibírható. Igazából miután kijöttünk a szülőszobából fitt voltam. Még az orvosok is mondták, hogy nagyon virgonc vagyok. Légyszíves ebben mentem volna haza rögtön.

Szobatársam császáros volt. Alig bírt felkászálódni az ágyra, vagy ott felülni. Ha nem volt muszáj, inkább még se moccant

2019. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fel evvel ezelott meg en se feltem, most kezdek betojni :)) 37 hetes vagyok, de a babam mar barmikor erkezhat
2019. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tágultam szenvedtem 2 napot... Az kegyetlen volt. Utána császár. Én amennyire rettegtem a császártól annyira lett megváltás és pozitív élmény. Az első felkelésnél eszembe jutott egy pár ima, de utána nekem semmi gondom nem volt vele, abszolút nem fájt. Most én is 37 hetes vagyok, indok az újabb csaszarra nincs szval FÉLEK és csak remélni tudom, hogy nem újabb 2napot vajúdok. Mert nekem az kegyetlen volt.

Anyukám a tesómmal nagyon megszenvedett, utána császár. Velem meg be sétált, hogy hát neki fáj a dereka és közölték, hogy itt a feje. 😀Remélem velem is így lesz

2019. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó én is ilyet akarok!

27 hkm

2019. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A családban mindenki simán szült, unokatesók, tesók, anya, mama....én császárral szültem mert nem tágultam. De mind azt mondják, hogy a fájások fájnak, a kitolás már nem. Hát a fájásban volt reszem 9 órán keresztül 5 percesek, mégsem sikerült simán. Viszont amikor bent voltam hallottuk ahogy a szülőszobán egesz délután visongott egy csaj, már mindenki melegebb eghajlatra kívánta, meglett a baba, reggel már jött-ment mint akivel semmi nem történt...hát van ilyen is. Nekem kb.2 hónapig fájt a sebem kívül-belül, a heg még érzékeny picit pedig fél éve szültem.
2019. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!