Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Törött farokcsonttal szülés?

Törött farokcsonttal szülés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve eltörtem a farokcsontomat, a mai napig napi szintű fajdalmaim vannak vele, de sajnos semmit nem lehet vele kezdeni. Hogy befolyásolja ez a szülést? Valakinek van tapasztalata? Január 4-re vagyok kiírva.
2019. dec. 24. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 16 évesen tört el, seggre ültem a jégpályán, császárral szültem 30 évesen, de nem emiatt, ezzel az én dokim se foglalkozott. Édesanyámnak meg szülés közben tört el, mikor én születtem, de testvérem másfél évvel később hüvelyi úton született, nem volt gond.
2019. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálam kicsit más a helyzet,szülés közben tört... Szerintem szülés után fájhat jobban,lévén,hogy megnyomja,de nem hinném,hogy más problémát okozna. Bár az se lesz kellemes
2019. dec. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Basszus. Nekem is el volt törve 16 éve. És a mai napig érzékeny. Eszembe sem jutott megemlíteni. De valóban most elkezdtem parázna en is. Jajj. Na majd jelzem a dokinak legközelebb.


Valaki kérdezte, en úgy törtem el, hogy békésen majszoltam a tízóraimat a pad tetején ülve mikor két fiú osztálytársam poénbol megfogta egy-egy lábamat és lerántott a pad tetejéről. A mai napig faj ha visszagondolok. 😀🤷🏼‍♀️

2019. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!