Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a beöntés szülés...

Milyen érzés a beöntés szülés előtt?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon kellemetlen? Hogyan írnátok le, mihez tudnátok hasonlítani a legjobban?
2010. júl. 20. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem annyira kellemetlen az, vagyis akkor fel sem vettem. Én leginkább ahhoz hasonlítanám, mint amikor rám jön a hasmenés. De ne félj attól, hogy nem bírod tartani, mert bírod. Én is nagyon féltem tőle szülés előtt, de így utólag simán elhanyagolható volt!
2010. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fájások között ez lesz a legkisebb gondod. Észre sem fogod venni. Az hogy kiérsz-e a nővéren fog múlni. Nekem nem sikerült. Mondtam neki, hogy várjon mert jön a fájás, hát nem várt, így mivel egy perces fájásaim voltak, a beöntés legalább fél perc, mire végzett s indultam volna a mellékhelyiségbe, jött a másik fájás, így takaríthatott.
2010. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kellemetlen kicsit. Tényleg olyan mint amikor hascsikarásod van. De szerintem nem fájdalmas! Egy sima -nem feltétlenül szüléssel kapcsolatos- nőgyógyászati vizsgálat szerintem ezerszer kellemetlenebb....
2010. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azonnal kakilhatnékod lesz tőle, de neked tartanod kell pár percig, nem engedheted ki rögtön, ez a kellemetlen benne.
2010. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első lányommal volt ilyen,és addig volt rossz,míg el nem értem a wc-t!

Ott voltam jó pár pecig,tisztultam.

Fájásaim voltak,jobb volt mikor már túl voltam rajta:)

Második lányommal alkalom nem volt beöntzésre mert gyorsan történt minden.

Most a3.lányommal vagyok 23 hetes kismama,meglátjuk mi lesz,de az tuti:wc papírt legyen...

2010. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi extra nem volt. nekem indították a szülést először, még valahol megnyugtató is volt. Szépen ki is ürült, aminek ki kell.

Bezzeg másodjára, kúpot kaptam, és 10 percet kellett volna várni úgy, hogy közben 2 perces fájásai vannak. Az valami borzasztó volt. Persze nem is volt annyira hatékony mint a beöntés annak idején.

Most harmadikra nem tudom mi lesz, de az biztos, ha beindul inkább beöntés legyen, és akkor csak egy kicsit kell tartani, mint a bedugós kúpos módszer.

2010. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg se éreztem.Az epidurált se.Tulajdonképpen semmit nem éreztem a fájdalmon kívül:S A WC-ről mindenesetre azt hittem leszédülök,mert amíg kijött belőlem minden ott is végigcsináltam 2 fájást.Azt se tudtam mibe kapaszkodjak,hogy ülve maradjak:S
2010. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah és a szülőszobai WC-ig akart gyalogoltatni a szülésznő.Mondtam kösz nem,én inkább itt vennék egy balra kanyart és bementem a személyzeti WC-be:D
2010. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!