Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10 hete szültem, és folyamatos...

10 hete szültem, és folyamatosan vérzek megállás nélkül. Mit tegyek, ha minden orvos azt mondja hogy menstruálok? Na de 10 hétig?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit tegyek hová menjek,milyen orvoshoz,voltam a körzeti nőgyógyásznál,a kórházba is mindenhol azt mondták hogy minden rendben van,és hogy menstruálok,meg majd várjak még meg ilyenek.Már olyan sápadt vagyok,szédülök a sok vérzéstől,a bőröm kikezdte a sok betét.Nem birom már....Nem szoptatok
2010. júl. 21. 10:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy második baba,az elsőnél nem volt semmi gond,3 hétig vérezgettem,aztán beállt magától a ciklusom.
2010. júl. 21. 10:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor menj el egy 3. vagy akár 4. 5. orvoshoz, hátha más szem máshogy látja.
2010. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt!Szinte folyt belőlem a vér!(elnézést)És szédültem és mindíg azt hittem el fogok ájulni.Aztán össze vissza küldözgettek majd mikor már 13hete véreztem csináltak egy eü.kaparást és utána minden oké lett!
2010. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!