Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37. heti vizsgálat után...

37. heti vizsgálat után másnapra barnás folyás. Az orvos szerint ez rendben van. Szerintetek? A külsőméhszájam kezd nyilni. Kitartok a 40. hétig?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

én megszültem, pedig az orvos azt mondta hogy még biztos nem.

37. héten kisfiam egészségesen 3290g 50cm-el jött a világra.

igaz én éreztem, hogy elöbb fog jönni pedig szép panaszmentes terhességem volt.

szép szülést kivánok neked

2009. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt és a 38,héten már 4 cmre voltam nyitva.A 39.héten szültem.
2009. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a 38. héten a matatós vizsgálat után, amire hazaértem szinte ömlött belőlem a vér, pedig a doki nagyon óvatosan vizsgált. Ekkor nagyon beparáztam, de mondta, hogy semmi gond, ez normális és tényleg délutánra már el is állt a vérzés. Ja és átléptem a 40. hetet és úgy kellett kicsalogatni végül a babát, uh no para!
2009. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36 hetesen nekem is ez volt méhszájvizsgálat után. 41+1 hétre szültem. Akkor szerintem az amnioszkópiás vizsgálat is hozzásegített, mert utána véreztem egész délután, éjjel megindult a szülés.
2009. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!