Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó távozott? Utána...

Nyákdugó távozott? Utána általában hány nap telik el szülésig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 37+2 napos vagyok és mai nap azt tapasztaltam hogy délben elmentem a mosdóba és a WC papíron ilyen sárgás fehéres picit talán szürkés váladék volt, de nem olyan sok. Az állaga ilyen zselés kocsonyás volt. Egy félóra múlva is ez volt, majd meg 2x ezt találtam a WC papíron, végül 3körül amikor pisiltem hallottam egy ilyen “toccsanást” a vízben, mintha valami kiesett volna, de nem láttam semmit mivel eleve barna a toalet és a vízbe esett. Nem ijedtem meg igazából csak ilyet én még nem tapasztaltam. Egyszer volt eddig jósló fajasom. A mozgása rendben van a gyerkőcnek. Holnap kell mennem pont a dokimhoz, szóval nem hívtam fel ezért telefonon. Első babám lesz, 21 éves vagyok, és a férjem szerint péntek szombat körül tuti megszülök!😂 amúgy február 1.re vagyok kiírva, de én is hétvégére tippelek. Várom válaszotokat hogy szerintetek mennyi idő lehet még hátra :)

2020. jan. 6. 18:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem 37 hetesen ment el és 40+2-re szültem.
2020. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 hete ment el, azóta semmi. 39. hkm
2020. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!