Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan közületek aki...

Van olyan közületek aki szülés után 24 órával már elhagyta a kórházat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 05:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
És visszajárnál szoptatni? Mert gondolom a gyereked nem akarod veszélyeztetni ha már megszülted.
2020. jan. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Hollandiaban elek. 3 oraval a szules utan mehettek haza.
2020. jan. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de van ilyen ismerősöm több is.

Van aki délelőtt megszült, délután már a suliból-oviból várta otthon a tesókat.


Kell igazolás a gyerekorvostól, hogy aznap kimegy..



/ nálunk 72 óra kórház után is aznap, vagy másnap reggel kijön/


Én érdeklődtem, hogy hogy megy.

Szülészn a baba miatt nem javasolta, mert ha besárguk, akkor majd kapkodhatunk hoba kell vinni.

Végül nem volt ilyen.

2020. jan. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ambuláns szülésnek hívják, lehet ilyet kérni, ha a gyerekorvos vállalja a látogatást. Én is így tervezem.
2020. jan. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
De most őszintén és ha baja lesz a gyereketeknek mit csináltok? Együtt tudnátok élni a lelkiismeretetekkel? A legtöbb szívfejlődési rendellenesség a szülés utáni 2-3. napon jelentkezik, kivéve a fallot tetralogiát, de pl egy aorta stenosyst mire felismerek laikusként és kórházba viszitek jó eséllyel belehal.
2020. jan. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a kórházi fertőzéstől előbb ijedek meg, mint egy aorta stenosystól. De ki, mitől. Veszélyeztetésnek azért nem mondanám, tőlünk nyugatabbra pár óra után mehet mindenki a dolgára, és nem nagyobb a csecsemő halandóság.
2020. jan. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En szules utan 5 es 6 órával mar otthon voltam, Angliában nem kell maradni a kórházban.
2020. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szülészn a baba miatt nem javasolta, mert ha besárguk, akkor majd kapkodhatunk hoba kell vinni."

Kiseggeltük a 3 napot a kórházban, mégis így jártunk. Csütörtökön hazaengedtek, szombaton már kórházban töltöttük az éjszakát, hétfőig ott voltunk :S

Ez a legkisebbel volt.


A legnagyobb szintén besárgult, mire hazamentünk a kötelező 3 nap után. Vele nem kellett kórházba menni, csak mindennap a gyerekorvoshoz kb 1 hétig.


Mindkettő megviselt.

Persze, én is azt vártam, húzhassunk végre haza, de ezek tekintetében inkább kibírható az a pár nap, minthogy baj legyen...

2020. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön legtöbb helyen így megy.Sógórnőm reggel megdzült,este már otthon voltak.
2020. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén úgy kint #7. Liverpoolba még aznap kiengedtek.
2020. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!