Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szülte közületek 30 év...

Ki szülte közületek 30 év felett az első gyerekét, engem piszkálnak, hogy már idős leszek a gyerekvállaláshoz lassan, ti nem kaptatok ilyen megjegyzéseket, hogyan viseltétek az egészet?

Figyelt kérdés
33 leszek és sajnos az 5 éves kapcsolatom nem rég ment tönkre, azóta senkim és sajnos félek,hogy nem is lesz gyerekem, vagy már túl idős leszek. Az összes barátnőmnek már van, sőt ismerősömnek is, én meg olyan szomorú vagyok,hogy a biológia órám is ketyeg és még párom sincs.

2015. okt. 6. 10:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
A papogóknak mondd meg, ha kere4snek neked egy normális férfit, akinek szülhetnél, akkor fogsz. Meg, egyébként is, a te döntésed, senkinek semmi köze hozzá.
2015. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
engem 25évesen csesztettek! ha meg szültél volna huszonévesen az lenne a bajuk. hidd el mindig van vmi az ilyen károgóknak ami tetszik. tojni a fejükre és kész
2015. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Vidéki vagy? Csak,mert ott divat,hogy fiatalon szaporodj,normálisabb helyeken belátják,hogy ész és pénz is kell hozzá.
2015. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én elmúltam 31, babát várok, 24. hétben vagyok. 28 éves voltam nagyjából, amikor próbálkozni kezdtünk. Mélységesen felháborít, amikor mások ilyesmibe kívülről beleugatnak anélkül, hogy tudnák a körülményeket, hogy az ember háta mögött hány év sikertelen próbálkozás, hány vetélés, hány tanulással, munkanélküliséggel, vagy párkereséssel töltött év van. Több velem egyidős, vagy nálam évekkel idősebb kolleganőm szült mostanában, illetve vár babát. De az utóbbi évekből tudok jónéhányat a 40-hez közelebbről is! Én mindenképpen szeretnék még egy, de lehet, hogy két babát! Senki vélemenye nem érdekel az orvosomén kívül, te se foglalkozz vele!
2015. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 3-as. Vidéken sem szaporodnak az emberek, csak a nyulak.
2015. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz veluk, nincsenek a te helyedben. 34 evesen ismertem meg a ferjemet, 37 voltam, amikor a fiunk szuletett. Lehet velemenyezni, de attol meg az en eketem igy alakult, ha tetszik, ha nem. Meg mondjuk le is tojom, h kinek mi tetszik.
2015. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

az hogy két ember egymásra találjon, részben szerencse kérdése is. Aki téged azért cseszeget, mert nem volt szerencséd ebben a kérdésben, abban semmi empátia tolerancia nincs, max kárörvendés. Mondom ezt úgy, hogy én is szoktam hurrogni arra, amikor valaki 35 évesen inkább bulizgat, aztán 36-37 évesen jön rá hogy most már szeretne családot. Én 29 évesen szültem, de nagyon nagy mákom volt, mert már 19 évesen megtaláltam a férjemet.


Én nem gondolom, hogy erről tehetsz, sajnos előfordul, hogy az ember bízik a partnerében, azt hiszi jó a döntés és csak telnek az évek, aztán beüt valami és 30 akárhány évesen magára marad. Van olyan barátnőm is aki így járt...szerintem most gyűjtögess kicsit, hogy ha megismered az igazit, akkor ne pénz legyen az akadály. Addig meg vigasztaljon, hogy te legalább nem fogod itt 22 évesen kérdezgetni a fórumon, hogy mikor jön már meg a családi pótlék :) sok erőt, és szerencsét kívánok neked.

2015. okt. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

Amugy ertenek hozza hogyan kell vkit szakitas utan vigasztalni...


Azert latod ilyen soteten a helyzetet mert acszakitas miatt akugy is rosszcpasszban vagy lelkileg. Kell egy kis ido h tuljuss rajta es a gyerekvallalas meg az uj parkapcsolat eselye se tunik majd olyan tavolinak.


Fiatal mami bem leszel, ez teny, de erre mobdjak h vember tervez isten vegez. El kell tudni fogadni h igy alakult es akkor ha a fejedben rendbe teszed korulotted is rendezidnek w dolgok..

2015. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen ismertem meg a férjemet és 33 évesen szültem az első, 36 évesen a második gyerekemet. Most vagyok 39 és gondolkodunk a harmadikon. Szerintem nyugi, a hurrogók meg mehetnek a bánatba.
2015. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Mit foglalkozol Te bárkivel is! Én most 40 évesen akarok babát. Egyes egyedül a dokim véleményét kértem ki.
2015. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!