Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülésnél teljesen csupaszo...

Ti szülésnél teljesen csupaszok voltatok intim tájékon?

Figyelt kérdés

Fura lehet a kérdés, de hallottam már olyat hogy valakit a szülése idején az ott dolgozó megszólta hogy miért nem volt képes megborotválni, mert így neki kell azt is megcsinálnia....😑

Én még csak a terhességem közepén járok ám nem tudom hogy a végefele amikor a has is nagyobb lesz jóval akkor hogyan lehet kivitelezni? Bár a férjem felajánlotta hogy ő szívesen megcsinálná, de inkább magamra hagynám a feladatot. :D

Ráadásul a végefele kiszámíthatatlan hogy a szülés is mikor indul be, mi van ha éppen akkor nem borotvált? Lehet csak én gondolom túl.


2020. jan. 11. 13:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanúgy szőrtelenítettem mint terhesség nélkül, szülésnél is csupasz volt
2020. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
71%
Én sosem szőrtelenítettem csak a bikini vonalat.Majd a kórházban leborotválnak,de ott is csak a gát környékét.
2020. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Hajolni már nem tudsz, tapogatsz és úgy borotválsz ügyesen.
2020. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanúgy heti 2x átszaladtam a várandósságaim alatt is rajta, ahogy nem terhesen is. Az elsőt 3 napos borostával szültem, a másodiknál itthon vajúdtam sokat, akkor megcsináltam, a 2 kicsinél meg pont aznap este borotváltam, amikor beindult a buli.
2020. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Tükörből megoldottam.Ha borostás az nem gáz.
2020. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Leborotválják majd ők, ez is a feladatuk. Aki ilyen az bármi más miatt is beszólhat, mondjuk, hogy be kell kötnie egy infúziót, nem kell vele törődni, vannak ilyen nem odavaló emberek az egészségügyben.
2020. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6


Igen, sajnos vannak. Elhiszem hogy sz*r a fizetés, de akkor menjen el sz*ros wc-t pucolni ahol bármilyen flegmák lehetnek, ne pedig az egészségügyben dolgozzanak már ahol emberekkel kell éritkezniük.

2020. jan. 11. 13:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd az adott körülmények között félre értette a poénkodást valószínűleg!

Semmi jelentősége nincs, csak a te saját igényed.

2020. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltam magamnak indulás előtt kádban fekve, tükörből.
2020. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
A 2. Csaszaromnal 3 szal szorszalam maradt....erre elovették a borotvat es leborotvaltak azt a harom szalat. Ugy latszik oket az is zavarta....szoval szerintem jobban jarsz ha valahogy leszeded
2020. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!