Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés közben kijött az...

Szülés közben kijött az aranyerem. Az orvos szerint nem vészes. Másfél hete használok Reparon kúpot és kenőcsöt, de nem nagyon akar javulni. Érdemes kipróbálni valami más krémet és kúpot? Esetleg mit lehet még kipróbálni, ami hatásos lehet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem már a terhesség alatt kijott egy kis babszem méretű, kb a 36.heten. Hiába használtam spertit rá, szülésig nem múlt el, szülés után picit nagyobb lett. 3 hétre rá magától visszahuzodott
2020. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvosom szerint a Reparon a legjobb. Nekem is mindig bevált, ahányszor használtam. Pluszban Rutascorbin szájon át szedhető gyógyszert szedtem rá, aminek hatását terhesség és szoptatás alatt nem vizsgálták (betegtájékoztatón ez áll), ezért a háziorvossal egyeztetni kell ezzel kapcsolatban.
2020. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!